Çarşamba, Ekim 26, 2016
Metal Sakız Kutusunun Evrimi

Metal Sakız Kutusunun Evrimi

22

Metal Sakız Kutusunun Evrimi

22 YORUMLAR

  1. Sevgili Bengi abla,sakız kutusundan olursa ancak ilaç kutusu oluri bu linkteki de daha büyük bir şey:) Dose chocolate diye piyasa da yeni bir rulo çukulata var bir o kutulara bak istersen. Buraya teneke olanlardan ben kıyamıyorum üstlerini kaplamaya çok güzeller :Bu ilk link li yazım umarım başarmışımdır:)

  2. fiamma1ilk kez görüyorum bu markayı ve ürünleri demek ki markette sakız – draje reyonunu daha bir dikkatli incelemek gerekecek :) bengi ablafikir süper süper süper

  3. sakız değil carrrf. cikolata reyonuna bak:)) el kadar bunların büyüklüğü:) ayyy korkuyorum isim yazmaya,yazılıyor mu boyle aleni isimler??

  4. Dadanmayın kızlar alışkanlık yapıyor, cikolatası için değil dışı için alıyorum ben:))Uzerindeki resimler ve seramik dali eserleri vs cok guzel.birinci seriyi tamamlayayım 2. başlayacağım kolleksiyonculuk benimkisi:)))

  5. şimdi linke baktım da bu çikolatalar yerli malıymış. sonra çeşitlere bakarken aaa bizde de var bundan dedim. yuvarlak kutulu 2 bölmeli bitter oranı değişik olanlardan, kahve için almıştım. fimo kaplarım diye atmamıştım kutularını. aferin yurdum insanı, güzel iş yapmış. ben alırken bile ithal sanmıştım. dondurması da varmış.

  6. Aaaaa Sesiber şaşırdım,hakkımı yiyiyorsun, Dali,Da vinci,Picasso… bak gördün mü sanat bilgim nasılda gelişiyor gerisi teferruat:))

  7. sonunda istediğim ölçülerde metel kutuyu buldum. Kardeşimin odasını toparlarken elime geçti ve hazine bulmuşçasına sevindim.Kardeşimin parfüm ambalajı :))

  8. Burada da konuşmuşuz benim kapladığım kutuları. Bengi abla bu metal kutudan ben de babamdan araklamıştım. Dükkandan eve pişecek fimoları koyup getirmek için kullanıyordum. Bu da kaplanacaklar listesinde şu an…