Mevsimlik bir kazak

-

kazak modelleri
Merhaba arkadaşlar. Bu defa da dün akşam biraz vaktim varken diğer dikişlerimin arasına bu kazağı sıkıştırdım. Kazak demek ne kadar doğru bilemiyorum ama bu mevsimde kullanabileceğim rahat bir kazağım oldu. Daha fazla görsel ve yapılış ayrıntısı için blogumu ziyaret edebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz :)

kazak modelleri

kazak modelleri
Makine dokuması merserize bir kumaş, o nedenle çok güzel dökümlü durdu. Önünü kısa arkasını da uzun yapmak istedim. Kotlarla giyerken önden belini pantolon içine sokabilirim çünkü :) Kenarları akmasın diye de sürfile çekince kendinden büzgüleri de oldu kenarlarda, daha ne olsun! :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

18 yorum gelmiş

 1. GGuven

  Bu ne hamaratlık, bu ne beceridir ya.. Allah nazardan saklasın seni. Her gün yeni bir ürün, her gün yeni bir şıklık. Çok beğendim gerçekten. Ellerine sağlık

 2. senayatilgan

  :) Gülsüm Hanımcım çok teşekkür ederim :) Aklımda daha ne fikirler var liste kabarık onun için her gün dikmeliyim yoksa yıllarca bitmez haha :)
  :) Nuray Hanım :) Beğenmenize sevindim :)

 3. hayalignesi

  pozlar pozlarr:) yıne havalı havalı fotograflar :) sergıye gelebılseydım sanırım ılk sızı tanırdım:) elınıze saglık:)

 4. xmadame

  nerden buldun bu örgümsü kumaşmı desem ne desem harika bişeymiş tiril tiril dökümlü durmuş hoş ve zarif ellerine sağlık…

 5. senayatilgan

  xmadame :) Ben bulurum arada denk geliyor işte parça kumaşlar arasında bu tarz şeyler :) Beğenmene sevindim canım :)
  Filizcim burada fotoğraflar jumbo boy da ondandır :) Bloglarda bu kadar büyük olamıyor :) 10marifet güzelliği de var tabi o herşeye yansıyor :)

 6. brnnyvz

  valla çok kullanışlıve çok hoş bir kazak olmuş taytlarla rahatlıkla kullanılabilir elinize sağlık:)

 7. senayatilgan

  B ve C nin arasında V harfi var ama ben brnnyvz yazdığımı düşünürken V yi atlayıp nasıl oldu da C ye basarak crnnyvz olarak yazdım bilemiyorum :) Yazım hatası olabilir elbette ama nicklerde yazım hatası yapmayı sevmem bunun için özürlerimi kabul et brnnyvz :)

 8. senayatilgan

  :) miscloy leoparlı şeyleri pek tercih etmem aslında bu benim tek leoparlı kıyafetim de denebilir hatta ama bunun altına bende yakıştırdım nedense :) Teşekkürler beğenmenize sevindim…
  :) serpilcim makine falan alma dikeriz kuzum dikeriz meraklanma.. Sen şimdi kışlıklarına yoğunlaş gelince bende de dikeriz inşallah :)

Bir Cevap Yazın