mini bebek

-

en son fotoğraflanan bebeklerimden biri mini,boyutlarını görmek için içeri gelin

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. banuca

  aytac, bunlardan bir tane evlat edinsem diyorum, bakabilirmiyim acaba, ama şimdi kış üşür buralarda, yaza evlat edinmek için nereye başvurmalıyım :))

 2. Figen abla

  Allahım bu nasıl bir sabır?nasıl bir yetenektir böyle?hayranlıkla takip ediyorum can..hem bu kadar minicik,hem gerçeğe yakın tiplemeler…helal olsun valla ne diyim…ama bu bebiş biraz prematüre galiba :)))

 3. aytacrafts

  yorumlarınıza ayrı ayrı teşekkürederim beğenmenize sevindim arkadaşlar:)bizimgibilerim kimse isim önerisinde bulunmadı henüz,figen ablam vitamin daha bu,

 4. acemihobici

  çok tatlı, mercimek çocuk bunlar, öyle bir masal vardı, annem anlatırdı, unuttum şimdi masalı. bu kadar bebe ile ne yapıyorsun kardeş?

 5. aytacrafts

  teşekkürederim hilaltimur,acemicim bana kalmıyorki dağıtmaktan,herkese bi tane borçluyum mutlaka,her gören hani bana diyor,daha o kadar çok borcum varki onlarıda ödeyip sonra birikticem allah kısmet ederse,mercimek çocuk ne güzel.

 6. fiamma1

  Bu pek küccccük:) pek şekkerrr:)) pek tatllıııııı:)))Seri üertim derdi sende de var:) Bir zaman sonra bu sorumluluk oluyor vicdan azabı falan çekmeye başlıyorsun, bir tane bile eksik yapınca, dikkat et:)))

Bir Cevap Yazın