Perşembe, Ekim 27, 2016
Minik hediye paketleri

Minik hediye paketleri

6

elişi çalışmaları
Küpe, kolye, broş gibi hediyeler için bu küçük hediye paketlerinden yaparak hoş bir sunum elde edebilirsiniz. Elinizde küçük paketler varsa renkli elişi kağıtları ya da yapışkanlı folyoyla kaplayarak bu kutulardan yapabilirsiniz. Ya da renkli kartonlar alarak origami tekniğiyle bu yapmak da mümkün.

Ben bu paketleri fıstıklı çikolataya benzettim :D Siz ne dersiniz?

Paylaş
ayamaya
30unu geçmiş çalışan bir anneyim, kızımla birlikte çogu kez çocukluğuma dönüyor, bazen okullu oluyor,bazen gülüp bazen ağlıyorum. Oyunlarımızın arasına hobilerimizi de sıkıştırıp anne-baba-çocuk üçgeninde vakit geçiriyoruz.Hobilerimi evimize katkı olması için değerlendirmeye çalışıyorum.Az ve öz de olsa siparişlerim geliyor.Dilerim 10 marifet hepimize uğur getirir . Dipnot: profil resmim alıntıdır Sevgiler.

6 YORUMLAR

  1. Bende :D

    Ama Çok Hoşş Bunlar Ya Pudra Rengi Kutu Yapıp Üzerinede Beyaz KurdeleLeer :D
    MükeMMeL Olur TeşekkürLer Ayamaya Çok Hoş Bir PayLaşım..=) ;)

  2. gayet hoş görünüyorlar hatta içine yüzük filan yerine bi avuç dolusu şeker ya da bonibon koyupda hediye edebiliriz şahsen benim şeker manyağı arkadaşlarım bayılır :)

  3. bence çok şirin bu kutular böyle şirin kutuları bende değerlendirdim yüzük kutusunu akrilik bo ile boadım ve kızıma hediye olarak içine şeker koyup verdim:) harika ve şirin