Pazartesi, Ekim 24, 2016
Minik incilerle süslü nikah şapkası

Minik incilerle süslü nikah şapkası

0

beyaz-tullu-nikah-sapkasi-modeli
Orta bölümü minik inci boncuklar ile süslü, kuş tüyleri ile hareketlendirilmiş, sert tutumlu büyük tül fiyonk tabanlı, krem rengi puantiyeli tül duvaklı, nikah şapkası / gelinlik şapkası / vualet.
Düğün tarihi ile nikah tarihi farklı günlerde olan gelin adayları iki kez aynı gelinliği giymemek adına nikah törenlerine sade elbiseler ile kombinledikleri nikah şapkaları ve eldivenleri tercih ediyorlar. Bu trend yeniden yükselişte. Türkiye’nin her yerinden gelin adayları internet üzerinden bu özel tasarım nikah aksesuarlarından sipariş veriyorlar.
Yukarıdaki ekru nikah şapkası da ekru / krem rengi nikah elbiseleri ve ya gelinlikler ile mükemmel bir uyum içerisinde olacaktır.
Bu şapka hakkında detaylı bilgi için bloguma tıklayın.

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: