Salı, Mayıs 23, 2017
Minik sepetlerim

Minik sepetlerim

10

minyatür
Bu sepetleri internette görür görmez elimdeki kınnap ipini bu şekilde değerlendirmeliyim diye düşünmüştüm. Orta okuldaki el işi derslerinden kalmıştı ipim ve hemen bir deneme yapmıştım içine de minik kediciğimi koymuştum:
Şimdi de kına gecesi için bu sepetlerden yaptım. Aslında bebek mevlütleri için daha uygun olduğunu düşünüyorum, bu sebepten dayanamadım bebek mevlütleri için de iki örnek çalıştım.

minyatür
Birbirlerinden çok farklı değiller ama ufak dokunuşlar bile sepetin havasını değiştirebiliyor. Ben sade hallerini daha çok beğeniyorum ama bu da bir alternatif. (saten kumaşlı)

minyatür
Benim en sevdiğimse bu.

minyatür
İçindeki kumaşın rengini ve dokusunu değiştirdiğinizde bile beğeni oranı hemen değişiveriyor. Diğer renkleri için blogumu ziyaret edebilirsiniz:)

10 YORUMLAR

  1. harika olmuşlar bayıldım bu ipi nerede ve nasıl söyleyerek alacağız kınnap mı diyeceğiz yoksa bir adı var mı ve nasıl yapıyorsun bayıldım çünkü

  2. Çok harika bunlaaaaaar. Hakikaten içindeki kumaşın rengi değişince bile bütüsü değişiyor bunların. Emzikli olanlar süper olmuş :)
    Bende de kınnap var fakat öylece duruyor bence bunlar bir arkadaşa bebek hediyesine gittiğinizde minik boyutlarda hediyenizi koymak için bile olurlar. Bunlardan herşey olur yahuuu :) Süper fikir…
    ecemefem bu ipin adı kınnap evet nalburlarda satılıyor ben gidip almak istediğimde adını unutmuştum ipin ‘ya nalın mı ne bir ip almak istiyorum ama adı nalındı galiba saman gibi bir ip ‘ dedim adam gülmekten öldü ‘kınnap olmasın o ‘ dedi :) Nalın kalmamış ama kınnap verebilirim dedi :D o günden sonra unutmıyorum bu ipin adını :D

  3. ecemefem bu sepetlerin tarifini internetten bulabilirsiniz o yüzden bende ayrıca koymadım
    ipi hobi malzemesi satan yerlerden bulabilirsiniz ben çok eskiden almıştım kendir ipi yada kınnap deyince verirler

  4. teşekkür ederim en kısa zamanda alıp deneyeceğim belki bebek sepeti mi bundan yaparım gerçi yaptım ama fazla sepet göz çıkarmaz herhalde :))