Salı, Ekim 25, 2016
Minik Süslü Çiçeklerim

Minik Süslü Çiçeklerim

13

dekorasyon önerileri
Aylardır bu blogu takip ediyorum. Fakat üniversite öğrencisi olduğum için okuldan fırsat bulup da hiçbirini yapamadım :( Ama o kadar çok şey biriktirdim ki, ohooo :) Cuma günü son finalimi de verdim ve koşa koşa eve gelip bunları yaptım. Fikri YAPTIM OLDU adlı kişinin bu projesinden aldım. Çok fazlaca beğenmiştim onunkini de :) Kıskandım ben de yaptım, fena da olmadı sanki :D
İlk yaptığım proje olduğu için aşamaları fotoğraflayamadım. Çünkü inanın nasıl bir şey çıkacağını ben de bilmiyordum :D Ama kısaca anlatabilirim.
Buzdolabı poşetini kestim içine deniz kumu koydum ve iple ağzını sıkıca bağladım. Kumu bardağın dibine yerleştirdim (ağırlık için). Daha sonra ağzına göre kalın köpük kestim, yavaşca onu da koydum içine ama çok dibe batırmadım. Köpüğün üzerine de tutkal sürüp biraz kum, biraz da kurumuş çiçek dalı ve yaprak koydum. En son da çiçeği (çiçek hazır bu arada, dışarıda bulabilirsiniz) köpüğe batırdım. Çiçeğe biraz da parfüm sıktım ve dayanamadım bu iki güzel şeyi çok sevdiğim iki samimi arkadaşıma hediye ettim :) Onlar çok beğendiler, umarım siz de beğenirsiniz.

13 YORUMLAR

 1. Hakikaten de marifetli genç bir üye daha :) Ben çok beğendim ve hatta YAPTIM OLDU kızmasın bunlar daha eğlenceli mi olmuş ne :) Benim de aklımda bunlardan yapmak ve yeni bir açı kazandım… Bu arada geçmiş olsun sınavlarını da atlatmışsın umarım hepsi de güzel geçmiştir de bitirirsin okulunu :)

 2. @ mervenas,iyi ki benim çiçeklerimi beğenip bunları yapmışsınız.Ben de pek beğendim doğrusu. Diğer projeleri de sabırsızlıkla bekliyorum!

 3. @ayamaya : eveet bende aslında içinizdeydim şimdi meydana çıktım.çok teşekkür ederim beğenmene çok sevindim :)
  @senayatilgan : olsun fikir sahibinin yeri büyük yinede :) beğenmene çok sevindim bu arada :) hadi bakalım sen de yap ikimizinkinden de güzel olsun ama :) sınavlarımız da iyi Allah’a şükür :))
  @zulaltan : çok teşekkür ederim.biraz kaba taslak oldu ama :)
  @YAPTIM OLDU : özellikle senin beğenmene çok sevindim.merak etmeyin hep burdayım artık.
  @shane : inşallah çok teşekkür ederim :))

 4. mervenas gerçekten eline sağlık çok güzel olmuş dediğin aynı dertlerden bende de var (yani üniversite,dersler falan: ( ama inşallah hem sen ben hemde diğer tüm üniversiteli arkadaşlarımız okulumuzu başarıyla bitiririz…

 5. saqolera25 yorumunu şimdi gördüm.Öncelikle teşekkür ederim ve daha sonra amiiinn diyorum :) inşallah herkes emeğinin karşılığını alır :)

 6. Bayanlar çooook teşekkür ediyorum beğenmenize çok sevindim :)
  Beril han, fazla bişeysi yok bence sende yapabilirsin hayal gücünü çalıştır yeterli ;)
  ssserpil, inşallah elimden geldikçe yapıyorum biirşeyler :)