Cuma, Ekim 28, 2016

Miniminnacık Hırkalar

8
Miniminnacık
Miniminnacık

Bu hırkalar yenidoğan boyu. Öndekini yapalı çok oldu. Düğmesi yoktu diğer örgülerim gibi. Geçen gün örgülerimi topladım, ders arası boşluğunda okulun yanındaki tuhafiyeye gittim. Çok uzak olduğundan şimdiye kadar uğrayamamıştım:) Hepsinin düğmelerini diktim. Lila rengi olan inşallah ocakta sahibini bulacak.

8 YORUMLAR

  1. Cevaplarım geciktiği için özür dilerim. Bilgisayarım servise gitti bugün. Ancak fırsat bulabildim. Hırkalarım minicik ve bana göre çok şirinler:)Sahibi okuldan bir arkadaşım, ocakta bebeğini kucağına alacak inşallah, o izne çıkmadan bitirmek istedim.

  2. 23 Ağustos 2003 ve bir ömür birlikte yaşayacağım insanla birlikteliğimizi ebediyete taşıdığımız gün. Zaman ne kadar çabuk geçiyor insan birbirine alışmaya başlarken biri daha giriyor hayatınıza ve size olan sevgi bölünüyor :( ….. Biraz alışması zor oluyor ama bakıveriyorsunuz ona da alışmışsınız. Derken dönüp bir bakıyorsunuz 6 yılı geçen zamanda mutlu bir evlilik ve evliliğin meyvesi Eylül Rana…. sizleri çok seviyorum DendenAk (özür dilerim üye olamadım o nedenle seninle nickinle girdim)