Minnak Çantalar!!!

-

Hem hediye vermek hem de büyük çantaların içinde kullanım için çok kullanışlı, hazır çanta aparatı ile yaptığım muhtelif boylardaki çantalar…
Gözlük kılıfı, makyaj çantası,bozuk para cüzdanı ne istersen onu yap, ister etamin, ister kumaş, ister keçe, ister örgü, ister tığişi, ister boncuk, çok keyifli ve çok basit yapımı…

Aparatı almak isteyenlere öneri: Piyasada iki tür çanta aparatı bulunuyor. Bir kısmı sıkıştırmalı, diğerleri ise delikli, ben delikli olanlardan almanızı öneririm, cünkü pense ile sıkıştırma ve yapıştırma derdi olmuyor, basit bir dikişle kolayca monte oluyor.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. fiamma1

  Heh görmüşsün ben de seni arıyordum sevgili kapkaracamdankelebekciğim:)) Bugün iki kere kulaklarını cınlattım:)ismin nedeniyle:)) Ben incipasajında osmanbeyden alıyorum ama yüncülerde manifaturacılarda hatta takı malzemesi satan yerlerde var:) 2 ytl den başlıyor boy boy en miniğinden en büyüğüne kadar,ben cok kullanıyorum hediye falan ediyorum endim çanta içinde kullanıyorum onun için gittikce fazla alıyorum:))

 2. dilevser

  çok güzeller… bende almıştım bu çanta aparatlarından, ama yuvarlak bulamadım diye hevesim kaçtı herhalde duruyor kenarda, böyle de gayet hoşmuş saol bi çıkarayım ortaya :)güle güle kullan canım…

 3. fiamma1

  Yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar, kullanışlı olması yüzünden hepinize tavsiye ederim. Ben şöyle dayanıklı şeffaf bir malzeme bulursam takı için boncukları da böyle muhafaza etmek için öneri arıyorum:)

 4. pelos

  aaaaa kçırmışım ben bunları.. bu ara salak gibiyim zaten yetişemiyorum fiammacım sna.. ne kadar şirinler.hele kelebekli olan..

 5. yenihayat54

  ellerine sağlık arkadaşım çok güzel olmuşlar..ben sayfadaki reklama taktım bu arada..habire zayıflama ürünleri reklamı var..ne demek istiyo bunlar bizee:))pc başında çok şiştiniz zayıflayınmı diyorlar yani:))ben kilolarımla barışıkım onlara nee:))

 6. fiamma1

  Sağol Noblesseciğim ben bugün akşama kadar giremedim 10 marifet.e halen de sorunlar var:)Sen benim işleri hortlatmışsın:) ve sevgili yenihayat54,ay sen çok yaşa emi:)) Benim sayfamda gördüğün gibi meyve sepeti var, ben de kilolarımla barışık olmak zorunda kaldım öyle pilatesler filan kurtarmaz beni de:))

Bir Cevap Yazın