Minnie Mouse hastane seti

-


Merhabalar, yine bir Minnie çılgınlığı :) Çok seviliyor bu ürünüm. Gerçeğe yakın olduğu için ayrı bir güzel duruyor ve tercih ediliyor sanırım, çok teşekkür ediyorum o yüzden.
Keçeden Minnie Mouse hastane çıkış setinin içeriği şu şekilde;
Kapı süsü yumuşak keçe ile içi elyaf dolgulu olarak yapıldı. Figürlerin hepsi elde dikildi.
Yastığı kaşmir kumaşa içi elyaf dolgulu olarak yaptım. İsmini yapıştırıp kalplerle ve incilerle süsledim ve üzerinde süslemeler kullandım. Tulum setimde kullandığım Minnie’yi sete uygun olması için emekleyen figür olarak tercih ettim ve ismini el yazısı olarak değişik fontla yaptım. Kurdele ve fransız güpür ile süsledim. Lohusa terlik icin havlu terlik kullandım ve sete uygun süsledim. Lohusa tacına anne için keçe üzerine isim yazdım ve süsledim. Bana ulaşmak ve Mickey olarak erkek bebeklerinkini de görmek isterseniz profilimde ilgili linkler mevcut.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Merhabalar ben keçe sevdalısı Öznur. Asıl mesleğim sınıf öğretmenliği ama hobilerim sanırım ağır basıyor. Bir işi sevmeniz çok önemli ve ben işimi çok seviyorum... Keçeleri yaparken bir sanatçının bitirdiği esere bakması gibi bazen bakmaya doyamıyorum... Sizlerin mutluluğunuza ortak olmak için ben buradayım. 10marifet'e beni sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum...