Mint yeşili hastane çıkış tulum seti

-


Mint yeşili hastane çıkış tulum seti, çiçekli süslemelerden hoşlanan anne adaylarının ilgisini çekebilir.
Bugün özellikle son dönemlerin favori rengi mint yeşili ile yaptığımız bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. Süslü annelerimizin süslü prensesleri için hazırladık bu takımımızı. Çift kat kurdelelerimiz ve birbirinden güzel çiçeklerimizi kullanarak hem zarif hem de süslü bir tasarım çıkardık ortaya. Tulumun yaka kısmında, şapkanın uç kısmında kullandığımız dantel ve inci süslemeler ile birlikte güzel bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum.
Bebek tulumu, şapka ve eldiven takımına uygun olarak bir de bebek takı yastığı ekledik. O da yine mint yeşili kumaştan, üzeri yapma çiçekler, dantel ve inci süslemeli. Hastane ziyaretine gelenler için bebek takı yastığı olarak, evde bebek odasında ise dekoratif olarak uzun yıllar kullanılabilir.

Umarım annelerimizin minik prensesleri için pembe dışında alternatif bir renk seçeneği sunan modelimizi beğenirsiniz.
Herkese kolay gelsin :)

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar