4 yorum gelmiş

  1. Yaşasın sevgili Herbalist minyatür evler konusunda geçen gün bende araştırma yaptım.çok fazla şey bulamadığım için bu konuyla ilgili görünce mutlu oldum.Teşekkürler paylaşımın için.

  2. rica ederim canım senin minyatür konusuyla ilgilendiğin aklımda zaten görünce aklıma geldiydi.Nasıl gidiyor çalışmaların?

  3. iyim gidiyor bir sokak çalışması bitirdim.Yoğurtçusu da var.Şimdi yalıya başladım.Sonra Marmaris girişinde çok güzel villalar vardı o tarz modern bir villa çalışmak istiyorum.Bu arada muğla da oturduğunu öğrendim.Çok severim Marmaris ve çevresini,hele Akyakaya gitmek geçen yaz programımdaydı.Olmadı bu yıl istiyorum.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Kış odası – fimodan minyatür örnekleri

| | 25 Yorum

Merhaba, minyatürüm tam bir kış gününü anlatsın istedim, dışarıda yağan kar, sıcacık soba, fokurdayan çaydanlık, nefis kestaneler, soba başından ayrılmayan uykucu kedi, karı izleyen küçük kız ve örgüsüyle meşgul ninesi....

Kibrit çöplerinden el arabası maketi

| | 10 Yorum

Kibritten yapılan minyatür maketlere hepimiz aşinayızdır. Genellikle kibritten bina maketleri yapılır. Ben biblo mahiyetinde bir şeyler yapıp, sizlerle paylaşmak istedim. Malzemeler: Birkaç kutu kibrit (aslında bir kutu yeter fakat kibritlerin...