MİNYATÜR TUAL VE ŞÖVALE VE DE YAĞLI BOYA RESİM

-

DAHA ÖNCE “şövale kılıklı çerçevem” ADI ALTINDA YAYINLADIĞIM YAZIM HERKES TARAFINDAN İĞRENÇ BULUNMUŞ, BİR TEK YORUM DAHİ YAZILMAMIŞTI:( BEN DE ZAMANLA İĞRENÇ BULDUM VE TİPİNİ YİNE DEĞİŞTİRMEYE KARAR VERDİM. BU, İKEADAN ALINMA HAM TAHTA BİR RESİM ÇERÇEVESİYDİ ASLINDA. ŞÖVALE TUTKUM NEDENİYLE ALMIŞ, BOYAMIŞ VE REZİL ETMİŞTİM. KENDİSİNE İKİNCİ KERE EL ATTIM, ÇERÇEVENİN ÜZERİNİ KAPLAYIP TUAL SÜSÜ VERDİM, BİR DE YAĞLI BOYA İLE BOYADIM. MİNYATÜR DE OLSA ŞÖVALEDE RESİM YAPTIM SONUNDA!!!! BELKİ BUNA BİR İKİ YORUM GELİR DİYE ÜMİTLİYİM AMA BİLEMEM TABİ….

iğrenç bulunan ilk hali
iğrenç bulunan ilk hali

ilk halinin bozulmuş hali
ilk halinin bozulmuş hali
son hali
son hali

23 yorum gelmiş

 1. kriizantem

  Bendende yorum geliyor:))) Uğraşıp yapmışsın işte, aradan biraz zaman geçsin sıkılıca tekrar bozar, tekrar yaparsın. Yazında pek eğlenceli olmuş:)))

 2. banuca

  Kız ben senin çılgınlıklarına bayılıyorum, sen ne yaparsan yap bana göre güzel oluyor, çünkü ben de çılgın şeyleri seviyorum, demek ki seni de seviyorum :))

 3. SEMYIL

  sizin yazılarınızı okumak bana keyif veriyor:))o kadar samimi ve içten ifadeler kullanıyorsunuz kiiii :)))emeğinize sağlık. ilki de kötü olmamış modern bir resim olmuş.Kriizantemin de dediği gibi sıkılınca tekrar değiştirisiniz.bir sefer de daha pastel renkleri deneyin bakalım :)))

 4. gulenbayan

  Cesaret edip hareketlenmek bile takdire şayan bir durumken kendine acemi hobici (!) diyen bir kişi çıkıp böyle bir şey yapıyor; ne demek iğrenç demek? Bence ikisi de gayet hoş acemi’ciğim. Bir gün de ikinci yaptığını beğenmezsen yine değiştirirsin, aslında bir şeyi değiştirme planı yapmak bile zaman içinde beğenilerin gelişip değiştiğine işarettir, bu da çok güzel bir şeydir. Ellerini severim ben senin. Değişik versiyonlar da beklemeye devam edelim mi acemi’m (1) :)

 5. gunesedogru

  fikir olarak gerçekten çok güzel bende yapmak isterim eline sağlık acemi, ama tuale enteresan bir resim dekupaj yapılsaydı gerçekten tam on numara olurdu diye düşünüyorum

 6. Daliya

  10.uncu yorumda benden son haline baktımda çerçevesi nerde.. İlk reimde bir çerçeve var.. TUal olduğu için mi yok çerçeve

 7. acemihobici

  canlarım benimi, yorumlarınıza sağlık….sevimli hayat ve glin arkadaşlarım, teşekkür ederim…kriiciğim, beğenmediğini çok çaktırmışsın:))) haklısın, çok güzel değil, zaten resim de yapamam ben hep söylediğim gibi, ama şövale hevesimi giderdim işte…yakında sıkılırım evet…:))banucam ben de seni çok seviyorum:))) yaptıklarımı beğenmesen de seviyorum…SEMYIL ım, sana da teşekkürler, evet pastel renkler daha hoş durur…gülenbayanım, teşekkür ederim, ben senin ellerini daha çok severim. evet, değişimi bekleyin anacım:))güneşedoğrum, sağol canım. haklısın, resmim iğrençtir benim ama yapıyorum işte. ama üzerine geçirdiğim, muşamba masa örtüsünün tersi. dekupaj uygulanır mı üzerine bilmem. zaten dekupaj uygulamayı hiçbilmem ya:)))figen ablam, canım benim, sağol, ilerlemeye çalışıyorum işte sizlerden aldığım fikirlerle…çelebim, sen de sağol…evet daliyacım, o çerçevenin üzerine muşamba masa örtüsünü tersinden zımbalayıp tual yaptım canım…

 8. kondor

  acemihobici yapa boza sen bu işi hale yoluna koyacan çünkü,istiyorsun gerçekten belli oluyor. Ve bence bu sefer ki ilerleme yolunda olduğunu gösteriyor.bence inatla yapmalısın, inatla.güneşedoğru sende kardeşim neyi bulsan dekopajlıyorsun.ahşap göstermeyede gelmiyo kardeşim.

 9. kriizantem

  Vay muşamba masa örtüsü haaa, bunu yazdım bir kenara süper fikir.Beğenmedim dedimmi sıkılınca değişirsin dedim. Bende birşeyden sıkılınca değişirim şekerim. Devam et sen, kim eline ilk aldığı şeyi mükemmel yapıyorki. Sen benim ilk yumurtalarımı görecektin, kıra kıra bir hal olmuştum:)))

 10. Yamali bohca

  Acemihobim beni yine güldürdün:) Çok içten ve tatlısın:) Bencede devam et, en sonunda istediğin gibi elbet olacaktır. ki ilk çalışmaların bile başarılı.

 11. sesiber

  İlkini de şimdi gördüm. Çerçeveli tuval olmamış tabii:)) Çerçevesiz daha uygun olmuş. Aslında önüne bir tabure, yarım kalmış bir resim, fırça, palet, bir de ortaya atılmış kirli bir önlük olsa tam süper olurdu. (doyumsuz smiley)

 12. Aruw Collection

  İlkinde çerçeve, tuval ve şövale aynı renklerde ve tarzda boyandığı için birbirine karışmış. İkincisinde arada farklar olmuş bu nedenle bir şövale ve üzerinde tuval varmış havası daha çok belli olmuş.Bu arada ilerleme var, biraz daha gayret ile resim merakı geliştirilebilir ;) Bence çalışmaya devam…

 13. acemihobici

  doğru söylüyorsun aruwcoll. arkadaşım :)))resim merakım çok ama daha çooooooooooooooooooook gayret etmem lazım adam gibi birşeyler yapabilmek için:)

 14. farfin

  kriizantem diyor ki;Vay muşamba masa örtüsü haaa, bunu yazdım bir kenara süper fikir.Beğenmedim dedimmi sıkılınca değişirsin dedim. Bende birşeyden sıkılınca değişirim şekerim. Devam et sen, kim eline ilk aldığı şeyi mükemmel yapıyorki. Sen benim ilk yumurtalarımı görecektin, kıra kıra bir hal olmuştum:)))aynen katılıyorum yumurta kısmı hariç:P

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin