monoton klozetlere hayır kampanyası başladı

-

Klozetinizin görüntüsünden bıktınız mı?öyleyse süsleyelimişte seçenekler ,biri buradaikisi içerde

link

46 yorum gelmiş

 1. waterlilys

  ellerinize sağlık ben cadılar bayramı olanların benzerini turuncu sakallı iple yapmıştım,sifon çekeçeğine kadar kışa girerken değiştirmeyi düşünüyorum ilk fotoyu beğendim:)

 2. ayme

  ben de banyo takımı yapmayı planlıyorum .. ii fikir oldu .teşekkürler nalan abllacım..alyaa beraber kutlayalım kız cadılar bayramını:D bu yıl ben de kutlucam.. çok zorlanmam sanırım:Pp

 3. nalana

  Sevgili arkadaşlarım,yazıya ne güzel yorumlar yazmışsınız.Sağolun.hayatımıza neşe getirecek şeylere daima ihtiyaç var değil mi?Aslımavi ,kumaştan da güzel olur yalnız ya polar veya kapitone kumaş kullanmak gerekir.Eğer ince bir kumaş kullanacaksak da altına elyaf koyup yorganlama dikişi ile desteklemek gerekir.göz,ağız bıyık gibi ayrıntıları tuttururken yorganlama yapılabilir.Bana __evi cıngıldatma__diye kesin emir olduğu için sadece sizin yaptıklarınıza bakmakla yetiniyorum.Sıkı yönetim biraz gevşerse neler döktüreceğim….

 4. ayme

  :)) evi cıngıldatma.. bu tabire çok güldüm nalan ablacım.. sen çok yaşa.. benim eşim de yeter artık.. evde dokunacak yer kalmadı diyo bazen:))

 5. nalana

  aymeciğim daha önce adamcağız kibar kibar söylerdi ,artık canına tak dedi ve şimdi direkt böyle diyor.Bu onun abartmasıyaptığım ve yapacağım şeylerin zevkli ve uygun olduğundan şüphem yok ama adam asker ,yalın ve tenha seviyor çevresini.Bir tuvaleti beğendiğini söylüyor zira orda gereken dışında tek bir luzumsuz nesne yokmuş:))

 6. ayme

  :)) sadelikten yana.. gereksiz gibi geliyor ona.. ama bayanlar etrafında renkli,şekilli,göze hitap eden her şeye bayılır.. benim eşimde süslediğim her noktadan uzaklaşıyor.. evde çoğu şeye dokunamıyor..bozulcak diye korkuyomuşş:)) biz de dayanamıyoruz işte.. ben hemen sıkılırım mesela ,boş gelir öyle bi tuvalet..

 7. nalana

  aymeciğim biz yeni evliyken o zamanlar salonda 3lü kitaplık/vitrin vardı.annenlerden hatırlarsın.Birgün Mahocuum bütün dantelleri ve biblo vs yi kitapların önünden kaldırdı .yerine dedesinden kalma antika bir kılıç,kendinin yaptığı ahşap tekerlekli demir top(savaş topu)gibi bazı şeyleri koydu.Sonra kapıştık…rahmetli annem araya girdi ve birer ay sırayla kendi zevkimizle düzenleme kuralı koyduk iyi mi?:))))

 8. ayme

  :)) ama ne güzel anlaşmışıınız sonunda.. o vitrinden hala annemde var.ne de çok işe yarardı o vitrin. zevkler farklı olunca.. diğeri göze batıyor her zaman..hele de eşiniz askermiş.. asker zevki tamamen farklıdır.. ablamın eşi de asker.. duvarda kılıçlar ,baltalar falan var. allahtan benim kocam pastacı:) renkli şeyleri seviyor en azından..

 9. BynFavori42

  :)))))))) evi cıngıldatma olayına bayılıyorum daha önce başka bi yerde nasıl yapıyorsun demiştim de sonra nerde sorduğumu bulamamıştım nalan abla:)

 10. nalana

  ooo sen ne şanslısın be kızım,ben laf aramızda yaşlandıkça pasta sever oldum.bereket ki tembelim öyle her canım istediğinde profiterol yapmaya üşenirim.arasıra sana gezmeye gelsem olur mu?:))

 11. ayme

  aaaaaaaaaageliiiiiiin nooolluur gelin.. her türlü yaş pasta,kuru pasta,sütlü tatlı mevcuttur.. yalnızlıktan muzdarip ayme:(

 12. nalana

  favorim bir gün evin fotolarını senin için öçekip yollarım ama şu an evde iki evin eşyası var ve evden çok depo görünümünde eski evimin fotolarına blogumda bakabilirsinnalanevi.blogspot.comalttada link var

 13. ayme

  ben ç.kaledeyim nalan ablacım.. bandırmalıyım ama burda okudum burda evlendim kaldım.. çanakkaleli oldum:)

 14. nalana

  Ben Çanakkaleyi iki kez gördüm ve bayıldım,ilki 1989da hizmetiçi resim-iş kursunda Tekirdağdan günübirlik gidip şehitliklerden geri dönmüştük.Evelki yıl da bir gece gidip kaldık,akşama yola çıkıp Bandırmaya gittik (ne tesadüf )bir gece de orada kaldıkordan da yalı yalı giderek İstanbula geldikÇanakkalede denize karşı kahvaltı ettik.Evinde kaldığımız arkadşımız (askeri hekim)nnalan abla burası tam size göre bir yer,gelin yerleşin demişti.tamam ayme şu iki numarayı bir evlendireyim eşyayı sarıp Çanakkale yoluna düşüyoruz.

 15. nalana

  favorim doğma büyüme Bolu/Geredeliydim.Evlendim Türkiyeyi Jan.Bşçvş eşimin ardında turladım.sonra Sakaryaya babamın Memleketi Hendek’e yerleştik ,depreme kadar oradaydık7 yılsonra ankaralı olduk.Kocam da KahramanmaraşlıAblamın eşi de senin hemşerin,

 16. BynFavori42

  evet bayaa gezmişsin blogundan gözlemlediğim kadarıyla, yurt dışıda yapmışsın oh en güzeli seninki görmüşsün RABBİM in yarattığı türlü güzellikleri. ALLAH vere de bizde görelim güzel güzel memleketleri

 17. ayme

  yaşasınnnnn nalan ablam noluur taşının çanakkaleye.. çok güzel burası.. sakin ,düzenli bi şehir..alyacım bugün bandırmaya gidiyoruz yarın dönücez:(1 güncük izni var eşimin:S sen bandırmada mısın?

 18. nalana

  bandırma da güzel bir şehir benim kaknam var orda ,güzel bir caddesi vardı orda oturuyor ama adını unuttum

 19. fiamma1

  oyy nalanım klozet kampanyası başlatmış da haberimiz olmamış:)) ben seninkini buldum asker parkasından kamujlaj desen uygundur, bak o zaman mahmut abinin bile sesi cıkmaz:) bir de ağaç dalları ve ağlarla kuveti de susledin mi olur biter.

 20. nalana

  alyacığım kulaklarımızı çınlatmışsınızdır herhalde ,yoksa küserim.Arkadaşım Ordu Bulvarında oturuyor.evet ,hemen yokuşu çıkınca market te var altında.oralardaysan özelden yaz da tanıştırayım sizi ,istersen tabii

 21. nalana

  fiammacığım,doğrusu süper fikir…şimdi uygulamak mümkün değil.Büyük banyo işgal altında Koliler ve eşyalarla sarılmış durumda içinde bir şifonyer,bir dolap hatta bir elektrikli soba,ve aldığı kadar koli dolu.neyse ki bir ebeveyn banyosu ile bir de alaturka vc var da sıkıntı yok.halimi anlıyorsun değil mi?

 22. nalana

  aslımavim,sadecebizciğim,sibelimtunayım,pinklim,tarzmodacığım,hobim,gönüldenelem,özlemimciğim,waterlilysciğim;sizlere yanıt yazmamış olduğumu farkettim özür dilerim.beğenileriniz ve yorumlarınıza teşekkürler,öptüm sizi

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn