Pazartesi, Ekim 24, 2016
Mor çiçekli elbise

Mor çiçekli elbise

14

Mor çiçekli elbise
Merhaba arkadaşlar… Bu defa da birlikte dikelim etkinliği için diktiğim mor elbisemle karşınızdayım… Yine elbise kalıbı kullanmadan diktiğim bir elbisem… Modeli yine farklılaştırdım ve daha bana uygun hale getirdim, bakalım beğenecek misiniz? Daha fazla görsel için bloguma beklerim herkesi :)

Mor çiçekli elbise

Mor çiçekli elbise

14 YORUMLAR

  1. çok şık ,çok güzel :) marifetçiler alışmıştı senin sürekli bir şey dikmene ,şimdi 1 ay yoksun isyan çıkar ,kazan kaldırır bu marifet sakinleri haa !! :)

  2. Öncelikle tebrikler.Değme tasarımcıları kıskandıracak tasarımlarınız var.Ben bi fotoğrafçı gözüyle bakıyorum.Bu konuda size tavsiyelerim olacak.tasarımlar güzel,mankenimizde tabii ama fotoğrafları daha sade arka planlarla çekerseniz ilgi tamamen tasarımınıza yoğunlaşacaktır.Tekrar tebrikler ufkunuz ve yolunuz açık olsun….

  3. :) aaaaaaa ben kıyafetimin yayınlandığını bile kaçırmışım yoğunluktannnn :) Meğer yayınalnmış ve bir sürü de güzel yorum almışım :) Çok teşekkür ediyorum herkese güzel sözlerinizden ve beğenilerinizden dolayı :) Evet bir ay hiçbirşey dikmeyeceğim azcık özleyiniz beni umarım aranan biriyimdir haha :)
    Fotoğraf çekimiyle ilgili tavsiye için de çok teşekkür ederim :)