Pazartesi, Ekim 24, 2016
Mor çiçekli kolye

Mor çiçekli kolye

7

Tabiri caizse keçeyle kafayı bozdum. İş dışındaki tüm vaktimi neredeyse keçeyle geçiriyorum. Henüz çok acemi olduğum için internetten bol bol model araştırıyorum. İnsanlar neler yapmış, aksesuarlar nasıl yapılıyor? Bunları öğrenmeye çalışıyorum. Bir gün bakarsınız kendi yaptıklarımı da paylaşırım :)Etsy’de aşağıda yer alan kolyeyi gördüm. Yapılışından bahsedilmemiş ama oldukça basite benziyor.

Keçeden siyah daireler kesilmiş, üzerlerine mor çiçekli çok güzel boncuklar yapıştırılmış, etrafına da kum boncuklardan dizilmiş. Çok şık durmuş bence. Çok beğendim bu kolyeyi. Üstelik yapılışı da kolaya benziyor.

Yakından görmek için lütfen tıklayınız.

7 YORUMLAR

  1. pek kolay olduğunu sanmıyorum mardia ,bombeli duruşu ve üzerindeki emay kaplamaya benzer parlaklık bunu boyalarla çalışmak biraz profesyonellik gerektirebilir.tabii ki yapılamaz demiyorum sadece çok kolay değil demek istediğm.Paylaştığın için sağol.

  2. ben teşekkür ederim :) siyah keçenin üzerine ahşaptan yapılmış mor çiçekli boncuklar yapıştırılmış, boncukları yapmak zor olabilir elbette, özellikle de o deseni vermek.. ama hazır ahşap boncuklar da kullanılabilir, o zaman yapılışı gayet kolay olur sanırım.