Pazar, Ekim 23, 2016
Mor güllü nikah şapkası

Mor güllü nikah şapkası

0

mor-cicekli-nikah-sapkasi
Kate Middleton‘ın tarzını çok beğendiğimi her yerde söylüyorum. Özellikle onun kullandığı yan şapkalara, vualetlere özel bir hayranlığım var. Tasarımlarımda da zaman zaman onun şapkalarından ilham alıyorum.
Kate Middleton‘dan neyim eksik diyen gelin adayları için de yukarıdaki mor kepi hazırladım. Büyük bir kumaş ile süslediğim şapkayı düz bir tül duvak ile biraz da olsa sade tutmaya çalıştım. Ayrıca mor saten kurdeleler ile de hareket vermek istedim.
Işıktan dolayı biraz mavi gibi görünse de aslında mor renk kendisi. :)
Yorumlarınızı bekliyorum.
Bu nikah şapkası hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, bloguma tıklayın lütfen!

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: