Pazar, Ekim 23, 2016

Morarmaya Devam

14

Benim mor ağırlıklı çalışmalarım hızla devam ediyor :)) Bu da içinde elmalı mumların olduğu sepetimdi artık içinde hobi malzemelerim var. Yapılışını embir‘de bulabilirsiniz.

14 YORUMLAR

  1. alla alla buna yorum yazdım sanıyodum ki ben cıks cıks yaw:))her morun altından sen çıkıyon hangi mora ne yazdım bilmiyom ki:)))))

  2. Ya netten bulduklarımı sizlerle paylaşınca haydi sende yap dediniz yapınca da bunlara yorum yazmıyorsunuz, bende nete devam kararı aldım :))Haklısın asyacım bu aralar çok morardım :)) Morlar bitmiyor bende:))

  3. yazdık ya şekerim :)))haklısın netten bulunca çok yorum oluyo kendi el emeklerimize olmuyo.benimkilerde şuracıkta yırtındım tembellikten bişi yapamıyorum diye ,iki bişiler yaptım en fazla 4 yorum aldım yahu:)))

  4. dimi . kesinlikle…. evde vaktim olupta oturamıyorumki pc başına…. gecede klavyenin tıkırtısından yiyecem bi akşam paparayı ama ne zaman

  5. :)) yakında yansıma ile çalışan (projeksiyon gibi, dokunmatik) bilgisayarlar çıkacak. O zaman hiç çıt çıkartmadan yazabiliriz.

  6. Yok yok yetiştim ben yazarım size yorum. İçinde örtüsüyle çok şirin olmuş sepetin. Ekmek sepeti olarak da kullanılabilir. Çok cici.