Salı, Ekim 25, 2016

Mozaik kolye

10

Mozaik kolye
Merhaba, uzun bir aradan sonra nihayet  yeni bir çalışma paylaşabiliyorum :) Mozaik ve polimer kil ile tasarladığım bu kolyeyi umarım beğenirsiniz.

Mozaik kolye
Sevgiler, selamlar. Blogum.

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

10 YORUMLAR

 1. Sevgili yagmuryurek; hoş buldum ve bende burada olmayı, sizin güzel yorumlarınızı okumayı çok özledim.
  Bundan sonra buralardayım. Bakalım, yeni çalışmalarımı nasıl bulacaksınız :)
  Bu arada sergiye gelirsiniz diye çok heveslenmiştim, ancak anladığım kadarı ile aksilikler yaşamışsınız. Umarım bir daha ki sefere kavuşuruz :)

  melahat.u; güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

 2. sergi bahsini kesinlikle açmıyorum zira hala mazi içimde yaradır modundayım :( bende çok istiyordum gelmeyi ama nasip … kısmet başka zamana diyelim…. yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıysa -ki öyle- ben baştan veriyorum 5 yıldızı :) ellerinize sağlık

 3. çok modern ve çok zarif olmuş :)hele bu güzel fotoğraflar yok mu nerde olsa tanırım Gliatasarım’a ait fotoğraflar diye. ellerinize sağlık özge hanım :) Bu arada sergi fotolarından gördüm sizi çok güzel bir hanımsınız Allah nazardan saklasın .

 4. shane, her zamanki gibi yorumunuz beni mutlu etti, teşekkür ederim.

  zulaltan, beğenmenize çok sevindim :) iltifatlarınız için ayrıca teşekkür ederim. Tuhaf bir soğuk algınlığı tüm bünyeme hakim oldu. Bu sevimsiz bahaneyle evde kaldım. Yorumlarınızı okuyunca kendimi daha iyi hissettim . İlaç oldu desem yeridir :)

  ssserpil, çok mutlu ettiniz beni, teşekkür ederim. Blog yorumunuzu okudum, keyifli sohbetinizi de özlediğimi itiraf etmeliyim. Keşke daha yakınlarda olsaydınız…

  senayatılgan, ne güzel sözler bunlar, çok teşekkür ederim.

  Gün içinde biraz toparlanmaya bakıp, evde oluşumu yeni işleri fotoğraflamakla değerlendirmeyi umuyorum.

  Hepinize kocaman sevgiler, iyi ki varsınız!