Pazartesi, Ekim 24, 2016
Mumla eskitme vintage tepsi

11 YORUMLAR

  1. çok teşekkür ederim.Çorluda yaşıyorum.Ahşap malzemeler satan bir dükkandan almıştım.çok beğenildi aynısından bulmayı ben de umuyorum.:)

  2. kursa gidemiyoruz çalışmaktan.zaten ben İstanbul’dayım. Çorlu’daki kuzenim götürmüştü beni o dükkana.
    şimdi kuzenimin başına iş açtın sen,gidip o peçeteyi bulup bana getirmesi lazım… :))

  3. merhaba..bende peçete dekupaj yapmak istiyorum..çok merak sardım bu aralar..bebeğimi kaybedince evde kafayı yiyecek durumdayım :( nasıl yapılacağı konusunda yawas yawas öğrenmeye basladım fakat tutkalın ismini falan bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinicem..bide tam anlatımlı videolar biliyorsanız link gönderebilir misiniz ?? şimdiden çok tesekkür ederim…bu arada tepsi çok güzel olmuşşş :))

  4. selam hilasima.Öncelikle bebeğin için çok üzüldüğümü söylemek istiyorum.Başın sağolsun.Allah tekrar yaşatmasın.Umarım en kısa zamanda sağlıkla bebek sahibi olursun. Böyle zamanlarda hobi olacak birşeylerle uğraşmak en güzel terapi umarım sana da iyi gelir.
    peçeteyi peçete tutkalı ile ya da vernikle yapıştırabilirsiniz.İnternetteki bazı videolarda zemini tutkallayıp peçeteyi yerleştirip tekrar üzerini tutkallıyor.ama ben öyle yapmıyorum.Çünkü peçete çok ince ve çok çabuk yırtılabiliyor.ben objenin üzerine peçeteyi yerleştirip üzerine inça bir fırçayla verniği ya da peçete tutkalını uyguluyorum.