Perşembe, Mayıs 25, 2017
Mumluk Yapalım

Mumluk Yapalım

10

Bu resimdeki mumluk yapılabilir gibi geldi, saydam olmayan asetatlarla kesip şekil vererek bir kadehin üzerine konulabilir. Çok hoş bir görüntüsü olur. Burada buldum. Aynı yerde bir de bunu buldum

Nikah hediyesi olarak şık paketlere koydukları çiçek tohumları hazırlamışlar. Ne hoş değil mi? Şahsen ben böyle bir hediyeyi almaktan çok memnun olurdum.

10 YORUMLAR

  1. çok güzel fikir tuttum bunu davetiyelerde çok hoş tamda oğlumdan nikah günü aldıklarına dair telefon almıştım az önce yaza oğlumun nikahı var kaydettim göstereyim bakalım beğeneceklermi!..

  2. çok güzel fikir tuttum bunu davetiyelerde çok hoş tamda oğlumdan nikah günü aldıklarına dair telefon almıştım az önce yaza oğlumun nikahı var kaydettim göstereyim bakalım beğeneceklermi!..

    o zaman sizi bizim evlilik hazılıkları bloğumuza alalım, daha çook fikir var, ancak bunu yapılabilir olması dolayısıyla paylaştım.

  3. Kadehin ağzına çok yakın bir yerden yapmak lazım, yoksa mat aydinger yanar:) Evde tek kalmış bir sürü kadeh var, ben de bir yolla onları değerlendirmeyi düşünüyorum.Acaba cam boya ile vitray gibi boyayıp mumluğa dönüştürebilir miyiim? Çok hoş duruyor.