Çarşamba, Ekim 26, 2016
mürekkepli takvim

mürekkepli takvim

9

Stencil falan hikaye, hem duvar dekorasyonu hem takvim ama ay bitince ne olacak o duvar onu çözemedim işte:)

9 YORUMLAR

  1. bence anlayan yorum yazsın.mürekkep yukarı doğru emildikçe günler geçiyor.çok mantıklıca. ama fen ve matematik derslerine beraber girmiş gibiyim. ya da kolayı var yazıyı görmemezlikten de gelebilirsiniz.:)) ama ben muzurcan arkadaşıma teşekkür ediyorum…çalışkan bir öğrenci gibi..:)) ben dersimi çalıştım efendim. ama karıştı biraz kafam.tekrar teşekkürler.size kolay gelsin.çözen söylesin.

  2. bende öyle düşünüyorum polyanna.. başka bi fikir yürütemedimama muzurcan sölim o duvara bişi olmaz kağıt duvarın üzerinde yani kağıtı söküp atmak yeterli duvar temiz kalacaktır..ama dizayn süper gerçekten..

  3. polyanna69,tespitin doğru,fen ve matematik derslerinden fırlamış gibi çünkü bu tasarım,hemen işleyişinden bahsedeyim,merakını gidereyim,bu takvimin tasarlandığı kağıt,içinde kılcal yayılım damarları olan zaman ayarlı emilim sağlayan bir kağıt,yani her 24 saatte yavaş yavaş emilimi olan bir mürekkeple boyanıyor sayılar..Ayrıca tasarımcı her ayı kendine göre bir renkle temsil etmiş,mesela aralık için koyu mavi,bahar ve yaz ayları içinde yeşil,kırmızı ve turuncu üç rengimn gölgelemesi şeklinde mürekkepler kullanmış..dipnot:(ben matematik öğretmeniyim:))selamlar..

  4. gerçek mi yoksa şaka mı yapıyorsun. bak sorarım bi denklem…..,yok o kolay olur. ne sorayım.söyle bakayım üçgenlerin iç açılarının toplamı kaçtır. yağma yok tabi bu soruyu sormayacağım.valla yapacak bi şey yok ben obamayım desen inanacağız.bayan mısın erkek mi? benim kızımın matematik öğretmenlerini bir görsen.yani 3 senedir hem okul ,hem dershane hepsi kapak kızları gibi valla. hatta kızıma dedim bu matematikçiler mi güzelleşti. yoksa güzel olanlar akıllı mı olmaya başladı.yani sen de matematikçiysen. gerçekten hepiniz devrim yapmışsınız. ben hiç hem muzur hem matematikçi görmedim.:))saygılarımla. ben de şeyhulislam torunuyum.dipnot.

  5. aklıma geldi geri geldim.ay sen bi de benim kızın matematik öğretmeni ol… işte o zaman yandık bana kapak kızı diyo diye. ama yok kapak kızı kadar güzel yanii..yanii.. yani

  6. :))) çoook güldürdün beni:) gerçekten matematik öğretmeniyim yahu,matematikçi dediğin muzur olmalı zaten:))yoksa o kadar şeyi kim kurcalayıp ispatlardı ki..kapak kızı güzel tamlama:))senin kızın öğretmenleri kapak kızı gibi olduğuna göre kesin ben değilim öğretmeni:))

  7. tamam ama benim dipnot da doğru:)…..kızımın öğretmeni olmadığına göre ya erkeksin ya da…..seni bilmem ama ben matematikçi olacağım.karar verdim.bir pedagoji alırsam bu iş tamam.6 ay sonra güzelleşir miyim acaba? benim çok kıymetli arkadaşlarım var bu sitede öğretmen.çok saygıdeğer insanlar hepsi de.tabi tüm öğretmenler öyle siz de..benim yazımı bir görsen öğretmenler odası gibi.. bi hocam de..korodan ses gelir:)bi ingilizceci,bir fenci,bir de sosyalci eksik.onları da bulursam dershaneyi açtık demektir.:))benim kardeşim de kocası da öğretmen..belki ondan çok iyi anlaşıyorum sizlerle.. ama onlar sizin gibi hazırlanıp okula gitmiyorlar… bedenci ikiside ..bedenci diyenlere de kızıyorlar:)beden eğitimi öğrtmni.. bi eşofman,kafaya bi şapka bi de boyunların da düdük…akşama kadar düttürüdüt….inan dütdürüdüt yazmak çok zor oluyor.:)inanmazsan bi kere dene.. hocam seni daha fazla zorlamayım.. sevgiyle kalın..

  8. Allahım ne deyim ben size polyyanna69,şimdi sen buna da inanmayacaksın ama benim eşim de Beden Eğitim Öğretmeni:)))dütdürüdüt demeye de alışkınım anlayacağın:))bütün kütüğü yazdırdın bana burda:))) ben erkek değilim:))”ya erkeksin ya da…” deyip bırakmışsın,herhalde ”yada erkek gibi kızsın” diyecektin,ya da ”hemcinslerinin üstü performans sergiliyor kafan” mı aceba?şeyhülis torunu selamlar..(bak sayende benimde nüfuslu tanıdıklarım var artık:))

  9. ay sende de mi var bi dütdüt…..şanslısın takım elbiseyi sadece 29 ekim de ütülüyorsun o zaman.ütü-mütü yapma gönder eşofmanla.madem matematikçisin akıllı ol.hatta o eşofmanla yatır.daha kolay olur.ay sakın bunları söyleme. bu bedenciler çok beter oluyor.3 tur attırırlar yoksa bana.. ya da ya gelince.. ya da “kapak kızı kadar güzel değil”” diyecektim ama hem bana yakışmazdı. öyle söylenir mi? sen gerçekten sorduğun için açılımını yapmak zorunda kaldım. hem de matematikçi olup güzel olmama ihtimalini düşünemedim.biliyorsun bahsetmiştim… şimdi kesin eminim matematikçi olduğuna.çünkü bu bedenciler çok zevkli oluyorlar. biri de bizim kızı kaptı:))