Pazar, Ekim 23, 2016
Muşamba Çanta…

Muşamba Çanta…

47

Annem aldığı kare muşambayı yuvarlağa çevirmek isteyince kenarlarından parçalar kaldı.Ben de atmaya kıyamadım ve bu çanta çıktı ortaya.iki kare iki dikdörtgen kestim ve parçaları iğne ve iple birleştirdim.saplarını da serum hortumu geçirip iple sardım ve sapların birleşmesini sağladım.Tatilde veya saunada çok işime yarıyor.Islansa da bir zarar görmediği için şampuanlarımı, lifimi, kremimi koyup rahatça kullanıyorum.

47 YORUMLAR

 1. Elinize sağlık, çok kullanışlı ve çok da şeker görünüyor buradan. Ayrıca serum hortumunu kullanmayı akıl etmeniz de ayrı bir yaratıcılık. :) Bravo. :))))

 2. ellerinize sağlık çok güzel bir fikir ama iki kare 3 dikdörtgen kesmişsiniz diye düşünüyorum çantanın tabanı içinde dikdörtgen bir parça gerekmedi mi?

 3. Yorumlar için çok teşekürler arkadaşlar.Bu yaratıcı fikirler sizlerin paylaşımı eserlerle zenginleşiyor yani hepinizin katkısı var bende sizlere teşekkür etmek isterim..

 4. yildiz32, antalya’da deniz sezonu açıldı.. çantanı kap gel :)))

  Canımmm 2 saat sonra geliyorum bekle.Malum ısparta-antalya arası 2 saat :)) gelirken sana da getiririm çanta ziyaret daha da anlamlı hale gelir.

 5. evde hasta falan yok inşallah serum hortumu falan… üzmeyin bizi

  düşünceniz için çok teşekkürler.Evde hasta yok annem eskiden onlardan yazma oyası yapardı birkaç paket fazla almış ben de onları değerlendirdim.

 6. iki kare 3 dikdörtgen kesmişsiniz diye düşünüyorum çantanın tabanı içinde dikdörtgen bir parça gerekmedi mi?

  Çok özür diliyorum dalgın bir kafayla yazı yollamanın azizliği.Evet 3 dikdörtgen parça kullandım.

 7. sitenin alt başlığına cuk oturan cin bir fikir olması sebebiyle ayrıca beğendiğim , tasarım, uygulama, fonksiyonellik ve faydamaliyet analizinde 10 tam puan verdiğim bir çalışma olmuş.beğenisiniifadetemektezorlananoniki

 8. Bu çalışmayı kaçırmışım. Şimdi gördüm çok çok çok hoşuma gitti. Yıllık izne çıktığımda bunu da deneyeceğim. Umarım başarabilirim. Ellerinize sağlık. Fakat serum hortumuyla sap yapımı kısmını anlayamadım.Deniycem.

 9. Teşekkürler Emel…Denmeni tavsiye ederim çok kullanışlı gerçekten.Sapları geçireceğin yeri deliyorsun daha sonra serum hortumlarını geçirip ikiye kıvırıyorsun.Böylece çantanın ağız kısmından biraz pay iki serum hortumunun arasında kalmış oluyor.Bu payı istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.Hortumları sabitlemek için iple sardım. Umarım anlatabilmişimdir.

 10. Eğer kullanılmayan bir çantayı kalıp olarak kullanırsak istediğimiz tarz çantalar çıkarabiliriz tabiki.Nemli yerlerde kullanımı çok rahat.Herkesin o kadar hoşuna gittiki şimdi özellikle çanta yapmak için muşamba alıyorum yazın gittiğim yerlere hediyelerimi şimdiden hazırlıyorum.

 11. Yıldızcığım,Çok teşekkürederim açıklaman için. En yakın zamanda deniycem. Çalışmalarının devamı dileğiyle esen kal

 12. :) Rica ederim Emelcim.Çalışmalarımın devamı geliyor cd leri keserek bir çalışma yapıyorum ellerim çok ağrıdı marifete bir gireyim ne var ne yok bakayım dedim.Çalışmanı görmeyi ben de sabırsızlıkla bekliyorum.

 13. Yıldızcığım, ben daha tek bir çalışma bile yapamadım. Buradakileri görüp imrenmekle yetiniyorum az biraz da kıskanıyorum da tabi. Bu tür faaliyetleri ancak yıllık iznimde yapabileyorum. Yıllık iznimi de dörtgözle bekler oldum bu siteyi gördükten sonra. İnşallah ben de kıskandıracak kadar güzel çalışmalar yaparım.:)

 14. çok güzel olmuş.. harika bir geri dönüşüm elinize sağlık..zamanında görüp yorum yazamadığım için kusura bakmayın.. o kadar çok maharet varki.. hangisine bakacağımı şaşırıyorum bazen

 15. çok güzel olmuş.. harika bir geri dönüşüm elinize sağlık..zamanında görüp yorum yazamadığım için kusura bakmayın

  öncelikle teşekkür ederim.Haklısınız çok güzel marifetler sergileniyor.Zamanında görmediğiniz için üzülmeyin önemli olan er geç görmek değil mi ;)))