Çarşamba, Ekim 26, 2016
Muşamba Çantalar

Muşamba Çantalar

9

Yemek masalarında kullandığımız, altı kumaş gibi olan muşambalar var ya, bu sitede kumaş olarak onları kullanıyorlar. Ben örnek olarak bu alışveriş çantalarını aldım. Gerçekten çok güzel desenlileri var bu muşambaların, metre ile satılıyor. Aklıma gelmemişti hiç onları kullanmak:)

9 YORUMLAR

  1. hem çok şık hem de cevreci bir uygulama olmuş. tşk ler.<poşete hayır>

  2. Sevgili Banuca, ben yaz döneminde bunlardan plaj çantası yapmış kendim kullanmıştım. Hatta <a href=”http://www.renklitasarimlar.com/2009/06/canta-plaj.html”>bu modeldeki plaj çantasını</a> da bunların bir başka çeşidi olan masa koruyucusuyla yapmıştım. Harika bir malzeme tavsiye ederim.;-)Bu güzel paylaşımın ve hatırlatman için teşekkürler…

  3. Renklitasarımlara katılıyoruz, dikişi çok pratik bir malzeme. Biz de 2 hafta önce kutladığımız doğumgününde çocuklara hediye beslenme çantası yaptık, henüz yayınlama fırsatımız olmadı sitede.Alışveriş çantaları da çok güzel görünüyor.

  4. çok tatlı görünüyor ama bunlar dikiş sırasında iğneyle zedeleniyor..hırpalamadan dikebilmenin bir yolu var mı banucam?

  5. Yaaa, bu benim aklıma gelmemiş demek ki sadece… <strong>Figenciğim</strong>, dikmeyi hiç denemedim ama bu muşambaların alt tarafı kumaş gibi olunca zedelenmez gibi geldi, <strong>renklitasarımlar</strong> ve <strong>çocuklaçocuk</strong> denemişler, yardımcı olurlar sanırım…

  6. bak ben de merak ettim şimdi, çok güzel ama yırtılır gibi geliyor bana. altı kumaş gibi ama ne biliyim :?