Pazartesi, Nisan 24, 2017
MUTFAK DOLAPLARIMI BOYADIM

MUTFAK DOLAPLARIMI BOYADIM

12

Koyu lacivert olan mutfak dolaplarımı küçük kızımında ısrarıyla pembeye boyadık.Elimizde oldukça fazla boya kalınca hızımızı alamadık.Buzdolabı ve Bulaşık Makinası da pemboş boyadan nasibini aldı.

ve bulaşık makinasının yeni hali
ve bulaşık makinasının yeni hali

mutfak dolabımın son hali
mutfak dolabımın son hali
mutfak dolabımın eski hali
mutfak dolabımın eski hali
buzdolabımın yeni hali
buzdolabımın yeni hali

12 YORUMLAR

  1. İnanamadım, ne kadar iç açıcı olmuş.Biraz kullanın bakalım zaman içinde nasıl olacak. Düşüncelerinizi merak edeceğim, kullanıcı olarak.Bir de geçen gün fuşya rengi bir mutfak görmüştüm. O da çok şıktı.Bu tam barbi mutfağı kıvamında bir renk olmuş.

  2. :) :) :) ayyy çok cesateliymişsiniz ben hayatta cesaret edemezdim hele buzdolabı ve makine için ama çoook güzel gözüküyor..

  3. büyük cesaret beyaz eşyaları boyamak bi önerim olcak buzdolabı ve isterseniz dolaplara stikır şöyle beyaz çiçekler hoş olmaz mı bide beyeaz pembe dut ipten perde gözümde öyle canlandı …güle güle kullanın

  4. İyi günlerde kullanın, barbie evi gibi olmuş… stiker fikrine katılıyorum özellikle beyazdan pembeye dönüşen eşyalar üzerine:)

  5. yağlı boyayı kulanımda sorun yaşadınız mı dökülme vs. zımpara ve vernik kullandınız mı.dolabnz çok şekr olmuş bnde beyaz yapmayı düşünüyorum