Pazar, Nisan 23, 2017
MUTLU OLALIM DERNEĞİ’ne bir su damlası

MUTLU OLALIM DERNEĞİ’ne bir su damlası

18
Mutlu Olalım Derneği
Mutlu Olalım Derneği

Arkadaşlar 23 Nisan’da yaklaşırken çocukların yüzünde bir tebessüm oluşsun istedim. Daha önce 10 marifetçi bayanların yaptıkları beni çok mutlu etmişti. Bende kendi çapımda Dernek çalışanlarının yardım denizinde bir su damlası olmak istedim. Onlara Baykuş anahtarlıklar, çiçekli broşlar, kolyeler, bardak altlıkları yapıp yolladım buyrun..

18 YORUMLAR

  1. bugün blogunda gördüm.çok hoşuma gitti.bu derneği muhakkak araştırıcam.ben de birşeyler yapmak isterim.tebrik ederim yelda

  2. ellerine sağlık canım,çok güzel bir şey yapmışsın.bende de, tamamlanmayı bekleyen bir iş var.el atıp göndersem, çok iyi olacak.

  3. kıskanarak tebrik ediyorum.. hayatımızın koşturmasında nasıl da ihmal ediyoruz asıl önemli değerlerimizi.. bunlar izmirde yapılırken hemde.. elimden neler gelir düşünüp bende bir şeyler yapmak istiyorum..

  4. İlk çiğdemle tanıdım aslında bu derneği. Daha sonra dernek yönetiminin Mutlu etmeden mutlu olamayız yazısı etkiledi odaraki çocukların gülen yüzleri.Evet bu dernek İzmir Behçet Uz hastanesinde yatan çocuklara moral kazzandırmak onları mutlu etmek için kurulmuş bir dernekwww.mutluolalım.com dan bilgi edinebilirsinizYolladıklarım çok ufak şeylerdi belki ama yüzlerinde tebessüm uyanması bile benim için önemliydi.Yorumlarınızla mutluluğuma ortak olduğunuz için çok teşekkür ederim.Sevgiler

  5. mutlu oldum deriz ya hep,,, bence en saf ve en güzel mutlulukda çocukların ki.. yldoz bu çalışmandan dolayı tebrik ederim canım seni..

  6. Çocuklarımızı mutlu etme çabamızda yanımızda olan herkese canı gönülden teşekkür ederiz.Gerçekten en ufak bir hediye,bir yalnız olmadıklarını gösteren davranış onların mutluluklarına yetiyor.Bizlere olan inancınıza çok teşekkür ediyoruz,inanın çocuklarımızın bir gülen yüzü bize yetiyor. Bizi görmeden,tanımadan destek olmanız,bizim yaptığımız işe olan inancımızı arttırıyor.Adadenizine bereler için tekrar teşekkür ederiz,en kısa zamanda fotoğrafları sizlerle paylaşacağız.İzmir’de yaşayan arkadaşlarımızı,İzmir’e yolu düşenleri aramızda görmekten çok mutlu oluruz.mutluolalimprojesi@hotmail.comwww.mutluolalim.com

  7. Bayram öncesi İzmir e gönderdiğim koli geri gelmiş.Dün geldiğimde kapıda iade makbuzunu buldum.Bugün koliyi geri aldım.Nasıl üzüldüm bilemezsiniz.Bayramda ellerinde olacağı düşüncesi beni öyle sevindirmiştiki.Adreste problem yok.Neden böyle oldu bilemiyorum.