Mutluluk Bilezikleri… :)

-

Hep küpe olmaz değil mi azcık ta başka şeyler yapmak lazım. Bu sefer bileklik yaptım. Aslında yapmaya başlarken amacım bu aralar pek revaçta olan ve şans bilezikleri denilen bilekliklerden yapmaktı ama bazı malzemelerim eksik kaldı. Bunlar da mutluluk bileziği olsun dedim.. Mutluluk getirsin :)

Kırmızı olanda cam inci, metal takı aparatları var.

Gümüş rengi olanda ise yusufçuk ve takıda çok hoş durduğuna inandığım yuvarlak aparatlar var. Aslında bu metal çiçeği küpe ve kolye yapmak için üç tane almıştım ama küpe için çok ağır oldu. Ben de kardeşime ve kendime kolye ve bir de bileklik yaptım :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

7 yorum gelmiş

  1. dilevser

    sevimli hayat teşekkür ederim, yusufçuk aparatları takıda çok severim ben..adadenizi teşekkürler canım, yorumun ve verdiğin cesareti için :)nurkaya çok teşekkürler:) beğenmene sevindim :)

  2. beril35

    Dilevsercim sana kısaca diloş diyebilirmiyim:))Çok begendim ikisinide gerçekten çok güzel olmuş.Dilerim kardeşinede sanada en güzel mutlulukları getirsin:)

  3. baharrrrr

    dilevserim canım buda süper yaaa valla bayıldım….bende istiyorum banane bananeee:) satıyomuydun tatlım sen bunları? yusufçuk kolyem var benimde eşim almıştı çok severek kullanıyorum. metal çiçekli olana bittim valla

Bir Cevap Yazın