23 yorum gelmiş

 1. teşekkür ederim arkadaşlar.dolap içlerinde falan kullanılan örtulerden sesiber.önemli olan kabartma desenli olması.kriizantemcim akrilik boya kullanıyor,üzerine parmak yaldız geçiyorum.

 2. Evet Ankarada önünden geçen çocuklara özellikle anlatıldı ve beğenildi diye de ben ekleyeyim.resimleri de çok güzel çekmişsin canım

 3. evet evet bu güzellikleri yakından gören bir şanslı daBENİM. :)))resimlerde de güzel çıkmışlar ama yakından daha bir başkaesinselcim bence bilezikleride görücüye çıkarmalısın.di mi nalancım ?tekrar ellerine fikrine sağlık canım arkadaşım. :))

 4. haa esinselcim, bilezikler deyince HEPSİNİ kasdediyorumsadece bu tarz olanlar değil :)))anladın sen onu :)))

 5. canım arkadaşlarım, çok teşekkür ederim.semyılcım anladım,ne kadar naziksin:)) neduk, bu tezahurata can mı dayanır,tamam diğerlerini de koyacağım.hay allah iyiliğinizi versin, yanaklarım kızardı:))

 6. Evet bileziklerde çok hoştu.Ayrıca diğer bilezikleri de isteriz.Yakından gören bir diğer kişi de benim bu güzel defterleri.Ve de çok beğenenlerden.

 7. Ya cidden çok hoş olmuş.. Peki o tellerin aralarını falan tam nasıl kestiniz ya da nasıl yaptınız da böyle sanki kendi kapağı gibi oldu defterin? Denemek istiyorum :)

 8. çok teşekkür ederim arkadaşlarım :) hemen merakınızı gidereyim.hazır defter üzerine çalışmadım.iki adet kapak yapıp,fotokopici de arasına kağıt koydurarak,spiral cilt yaptırdım.kapakların yapılışı da şöyle: asetatın her iki tarafına da naylonu yapıştırıp (beyaz tutkal kullandım)iyice kuruduktan sonra akrilik boya ile boyayıp,yaldızlayıp vernikledim.tabii her aşama da bir gün beklemek gerekiyor yani birazcık sabır lazım.bunun dışında çalışması,son derece kolay ve zevkli.yaparsanız sevinirim ve görmek isterim.hepinize sevgiler ve tekrar teşekkürler :))

 9. ben de tam spirallerin arasını nasıl yaptın diyecektim ki…. cvp vermişsin abla. ellerine sağlık bayıldım ben . benimde mutfakta kullandığım bir örtüm var . artık kopmaya başladı. onları bende değerlendirmek için saklamalı.onu yapacam bunu yapacam diye maymun iştahlılık yapıyorum ama bişiy yaptığımda yok:(((

 10. teşekkür ederim asya ve embir :)) asyacım, yaparsan atık yeniye döner ve mutlu olursun.bence seninki maymun iştahlılık değil,kafa doluluğu.ama yapmayi istemen ve düşünmen ne kadar güzel,hiç sıkma kendini canim.şimdi gelelim nedukcuğumun sorusuna :)) eveet….kitap ayıracı var.yukarıdaki fotoğrafın altında görünen ayıraç aslında.benim sade ayıracım.neduk,buradaki kermestekileri biraz değiştirdik.nazesenin, çok güzel bebek çalışmaları vardı.benim ayıraçları ortadan ikiye kesip,üzerine nazesenin bebeklerini monte ettik,öyle güzel oldular ki.ama yazıkki bende ne kendileri, ne de fotoğrafları var.nazesencim duy sesimi:)) benim sade olan da bu….

 11. Hmmm.. Evet kendi kapağı gibi duruyor demiştim gerçekten kendi kapağıymış… Şimdi karşımdaki kitaplıkta duran kapaklarını sevemediğim için kullanamadığım o güzelim defterlerim yerlerinden çıkartılacak, eski bir naylon örtü bulunacak örtü sandığından, kapak yapılacak ve nazımızın geçtiği fotokopici arkadaşa gidilerek eskiyi söküp yeni kapağın takılması istenecek ve tabi becerebilirsem çok güzel bir defter sahibi olunacak :) Ben öğrencilikten yeni çıktığım için hala kullanılmamış bir sürü defterim ajandam var. Şimdi onlar varken yenisini yapmak ta eskileri değerlendirme amacımızdan sapmak olur değil mi? :)

 12. harikasın sevgili dilevser :))eskileri yenilemek, değerlerine değer katacak, ne iyi düşünmüşsün.kolay gelsin,eminim çook güzel olacaklar.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin