11 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Hayırrrrr bu kolyeye sakın dokunma harika olmuş Bediacım harika :) Gel çırak sana ustalığı veririm yakında o kadar güzel olmuş hakikaten :) Bir an Alla allaaaaaa ben ne zaman yaptım bunu der gibi oldum şaşırdım vallahi. Çok güzel olmuş güzelim çooook :) Hadi bakalım devamı gelir artık sen sökmüşün bu işi :) Sıkılana kadar yap bakalım :)

 2. Avatar photo

  vay vay!!! bizim küçük bedia’ya bak sen neler yapmış haberimiz yok çok başarılı olmuş zaten şenay’dan tam puan almış bize de ellerine sağlık bedia demek düşer :)

 3. Avatar photo

  Bak şimdi birşeyi daha farkettim (dönüp dönüp bakıyorum yeminle :) ) Dış dairede de aynı incelikte tel kullanmışsın ve bu telleri kat kat yapıp kalın hale getirmişsin. Muhtemelen birşeye sardın sonra çıkardın bu kaar düzgün yapmak için ama birkez daha tebrik ederim :) Bak bir çok deneyen oldu kalın telleri yok diye ince tel büküldü ama sen kat kat yapmış mukavemetini arttırmışsın kısssss :) Gözüme girdin valla :)

 4. Avatar photo

  Bak bir daha döndüm baktım ve bir şeyi daha farkettim :) Senin ilk yayınladığın çalışmalarla sonuncular arasındaki bariz farka bir baksana Bediaacım :) Vallahi 10marifette pişiyorsun sen ha ben sana söyliyim :) Gelişme harika çalışmalr da fotoğraflarda güzelleşmiş vallahi :) Tü tü tüüüü :)
  Doğa sevgisi var genç kızımızın içinde onun için bir maşallah daha :) Gerçi o çiçekleri falan muhtemelen annen dikmiş ve onun isteğiyle evdedirler ama olsun sevgi annenden sana geçsin öyle bile olsa :)

 5. Avatar photo

  oooo valla bedıa cım nefıs olmuş…bende resmı göruncee bı ahhhh senayyy dedım ama altında senın adını görünce şok oldum…harıka ellerıne saglıkkk

 6. Avatar photo

  teşekkür ederim hepinize okuldan gelir gelmez bilgisayara bir oturdum bir sürü yorum yazmışsınız. Okudukça seviniyorum. biraz daha çalışmalıyım derken ağaçlı kolye konusunda demiştim. bu kolyeye ellemem zaten :) ama Şenay Ablacığım senin ağaçlara bir baktım böğle gövdesi eğimli falan o yüzden çalışmalıyım demiştim ve evet iki tel kullanmadım çünkü başka yoktu :) bende krem kutusuna sararak yaptım :) çalışmalarımı bilmem ama fotoğraf konusunda gerçekten iyiye gidiyorum. önceki fotoğraflar bozuk bir makineyle çekildiği için öyle yeni makinem daha iyi çekiyor. birde senaat abla saolsun ağaç çimen derken bana bu fikri verdi bende evdeki çiçeklerin üstünde çekiyorum fotoğrafları.

 7. Avatar photo

  Heeeeyyyyyytttt :) Ustan ööpsün seni emi :) Çok daha iyi olacksın Bediacım çok daha iyi :) Ama mantığını yemiş yutmuşsun gerisi hayal gücüne kalmış artık :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

Hepinize merhabaaa.. Öncelikle 14 yaşındayım. Ailemi,arkadaşlarımı ve hayatımı çok seviyorum.(Şu sınavlar olmasa daha iyi ama. :D ) Hemen hemen iki yıldır yenileme,geridönüşüm ve yeni şeyler üretme çabası içindeyim. Hep takip ettiğim Sitedir 10 marifet. Umarım becerebilirim ne diyeyim :)

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...