Salı, Ekim 25, 2016
Nazar Boncuğum

Nazar Boncuğum

13

Merhabalar10marifete gönderdiğim ilk yazı olarak nazar boncuğundan başlayayım ki nazar değmesin dedim :))))))

Tabii işin şakası bu da… acemiliğim gitsin diye alıştırmalarla başlıyorum. Elime geçen birkaç parçayı birleştirince nazar boncuklu duvar veya araba süsü olarak kullanabilecek birşey çıktı ortaya. tabii boşa gitmeyecek bu akşam dükkana doğru yolculuğa çıkacak.Bir adet kalınca ip, ince mavi kurdele ve deliksiz nazar boncuğu (2.5cm) üst üste silikon ile yapıştırıldı. Yapıştırırken aklıma resim çekmek gelmedi ama basit birşey zaten detaya gerek yok.

13 YORUMLAR

  1. sevgili sule, hoşgeldin.. umarım nazar boncuğun seni koruyacaktır.. gerçi bana sorarsan ben nazar boncuğun kimseyi koruduğunu düşünemiyorum:)

  2. nazar boncuğu kimseyi korumaz akoniciğim.. sadece bakanlara nazarı hatırlatır tütütütüüüüüü dedirtirmiş.. o kadar!!!ukalalık yapmış olmadığımı umuyorum..muck..ooo şuleciğim epeyde uzaklardan gelmişsin.. o zaman tekrar hoşgeldin…

  3. çok teşekkür ederim hepinize… ayy ben de nerde kaldı bu yazı yayınlanmadı daha derken 8 tane yorum bile yapılmış :)))Bu vesileyle bende hoşbulduk diyorum ve buldum bu siteyi bir daha bırakmam diye ekliyorum.Şimdi de sırada sonbahar yarışması var. Canım anneciğim Türkiye’den taaa buralara malzemeleri gönderdi kaldı yapım aşaması ama çok az da zamanım kaldı. Umarım yetiştiririm.Niye Türkiye den orda bulamadın mı derseniz ofisimden çıkıpta almaya vaktim yok :)))) hahaha bakalı nasıl yetiştircem. neyse artık dükkanda yaparım.

  4. ayrıca nazar boncuğuna bir yorumda ben ekliyorum. bunu buradaki müşterilere de bu şekilde anlatıyoruz.Nazar boncuğu yapısı itibariyle gerçek göze çok benziyor ve boyunda kolda kulakta nerde olursa olsun dikkat çekiyor.İnsan gözünden çıkan enerjinin insan sağlığını etkilediği de bir gerçek. Nazar denilen şey de zaten bu. Bu iki gerçek birleşince şöyle oluyor :) insanlar üzerinizde nazar boncuğu varsa size baktıklarında ilk onu farkediyorlar ve dolayısıyla enerji direk vücudunuza değil o noktaya gidiyor, rahatsızlık verici etkisi azalmış veya etkilememiş oluyor.Bu bizim bir nevii gözlemlerimizden çıkan bi sonuç.