Nazarlıklı ve balıklı keçeden duvar süsleri

-

kece-nazarlik-duvar-susu
Arkadaşlarım için yaptığım iki hediyeyi göstermek istedim. Biri yeni evlenen arkadaşım için “nazarlardan kem gözlerden uzak olsun” diye hazırladığım keçe nazarlık. Diğerlerinden farkı bu sefer alt kısmındaki boncuk ve keçeleri belli bir sırayla dizdim, iki boncuk, iki keçe şeklinde. Çok kalabalık, çok neşeli, çok deli oldu bu nazarlık da :)

kece-balikli-duvar-susu
Balıklı duvar süsü de arkadaşımın balık seven oğluna hediye :) Odasının kapısına asar diye düşünerek biraz uzun tuttum. İki renkli balıklar, araya ipi koyarak birbirine yapıştırdım. Balıkların aralarında ikişer boncuk var. Oynar gözlerini de sıcak silikonla yapıştırınca bu kuyrukları ponponlu sevimli balıklar çıktı ortaya.

El emeği hediyeler çok kıymetli benim için, umarım severek yaptığım işlerimi hediye ettiğim arkadaşlarım da benim kadar keyif alıyorlardır :)

Blogum

esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...

Bir Cevap Yazın