Nereye baksam keçe işi

-

Bu keçe işi aldı yürüdü, öyle görünüyor. Anladığım kadarı ile kullanım kumaştan daha kolay, kestiğin zaman iplik atma derdi filan yok, seri üretim için de uygun.İşte bir seri üretimciden örnekler. Cici suratlı kızlar.

ve rock çılgınlarına özel

20 yorum gelmiş

 1. belgin41

  Çok güzel bu şirin suratları, gitarı bir biri ardına kullanıp çocuk odalarına şirin abajur olabilirler. Bahsettiğiniz gibi rahat çalışabilecek malzemeye benziyor. Denemek lazım.Sevgiyle kalın.

 2. embir

  banucum ya bunları çok sevdim kızlardan kendime gitarlardan da kujuma yapıcam. Çok güzel çooook bayıldımmmm.

 3. renklitasarimlar

  Haydaa yazdım yazdım site servisten düştü yorum silindi.:((Sonuçta demiştim ki, keçe şahane bir malzemedir ve çamaşır suyuyla bile rengi atmıyor.;-)

 4. sesiber

  Banuca sen seç birini ya da başka birşeyi ben sana yapayım. Acele et yılbaşına kadar eline geçsin. Ciddiyim bak. Bekliyorum seçimini.

 5. banuca

  canııım sesiber, çok teşekkür ederim. Madem öyle, benim favorim kalpli bişeylerden yana, tasarımı sana bırakıyorum ki sürpriz olsun, öppptüm seni…

 6. acemihobici

  ben dün yorum yazmıştım, yine 503 çıktı, yorumunuz eklendi dedi sonra ama yalan söylemiş, eklenmemiş. neler oluyor sitemize arkadaşlar?banuca, çok yoğunum bu aralar, fazla giremiyorum siteye, ama aklım sizlerle…çok güzel şeyler bunlar, ben de istedim valla, paylaşımın için sağol canımın içi.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...