Çarşamba, Ekim 26, 2016
Neslihan Hanım’ın Koltuk Örtüsü

Neslihan Hanım’ın Koltuk Örtüsü

13
Arkadaşıma Hediye
Arkadaşıma Hediye

Bu örtü varya çok suçludur. Elimde ipim vardı, başladım. Sonra ipler o dönem üretimden kalktı, tuhafiyelerin depolarını arattırıp devam ettim. Ördüm, ördüm, ördüm… Birleştirdim, söktüm. Bıktım, kafama taktım, bitirmeden başka iş yapmadım. Yıllarca beni engelledi. Çok sevdiğim arkadaşım Neslihan Hanım birgün hanım dilendi bey beğendi motiflerinden yapacağını söyledi. Bende İpleri, birleşmiş, birleşmemiş bütün motifleri topladım. Kendisine hediye ettim. Böylece bende elişi engelimden kurtulmuş oldum. Şimdi kalan motifleri ne yapsam diye o düşünüyor:)))

13 YORUMLAR

  1. ah ah o takıntı bendede var takıntımı onuda bilmiyorumya elimdeki iş bitmeden başka bişi başlayamıyorum ama elimdekinide bitiremiyorsam aynen sizin yaşadıklarınız yaşıyorumbu arada keşke resim yakındandaa çekilseydi ellerinize emeğinize sağlık sabrınızada tabineslihan hanımada

  2. Resim bana e-mail yoluyla geldi. En net olan buydu. Örtü şu an Tokat’ta. Ben Van’dayım. Motifin her sırasını ayrı renktn yapmıştım. Hepsinin ortası kötü bir sarı, annem alıp getirmiş, değerlensin istedim. Aslında diğer renkler çok güzeldi haklısınız arayıp yakından çekilmiş resim isteyeyim.

  3. Ben çok elişi yapan ama kullanmayan biriyim, bence tam yerini buldu. Benim daha önce yaptığım bir tane daha var. Evde bir yerlerde.

  4. Çok güzel olmuş, renkleri çok güzel uydurmuş, Neslihan hanımın ellerine sağlık. Ne güzel, bu örtüye baktıkça seni ömür boyu hatırlayacak…