NİHAYET

-

Çok uzak kaldım güzel kasabamızdan sevgili arkadaşlar.Tabii hiç uğramıyor değilim ama eskisi kadar olamadı çoktandır.Ne kadar çok yeni sakinimiz olmuş bu çok hoş:)hepsine hoşgeldiniz diyorum.Minik kolyelerimden bir demet,buyrunuz efendim.

23 yorum gelmiş

 1. esinsel

  oooo aranızda olduğum için ne kadar mutlu oldum:) hepinize ayrı ayrı pek çok teşekkür ederim.arzu eden arkadaşlarıma istedikler modelden yaparak zevkle hediye ederim.postaneme adresinizi bırakmanız yeterli:)

 2. SEMYIL

  Hepsi birbirinden güzel olmuş esinselcim.en alttaki siyah beyazlıların alt sırasına yaptığın uçlar ayrı bir hava katmış.ellerin hiç dert görmesin.

 3. SEMYIL

  esinselcim…..ne olur artık yapmıyorum/ yapamıyorum deme ………yenilerini görmek için sabırsızlanıyorum can dostum:))

 4. esinsel

  Semyılım epeydir yapmıyorum gerçekten de.oysa en zevk alarak yaptığım iş diyebilirim:) aklımda bir şeyler var aslında da karşıya geçip malzeme almam lazım.

 5. SEMYIL

  sen bana söyle ,tarif et ben alırım sana karşıdan .ben daha sık geçiyorum karşıya,ya daaaaa gün ayarlayalım birlikte kaçalım karşıya…:)))bir de keyif yapalım :))))

 6. BERFUM

  AYY NE GÜZEL MUHABETLER BUMLAR ÇOK HOŞUMA GİTTİ. BEN DAHA YENİ ÜYE OLDUMDA. GEZİYORUM ÖYLE SİTEYİ. HEPİNİZ BURADANMI TANIŞIYORSUNUZ MERAK ETTİM. BU ARADA ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZELLER :)

 7. esinsel

  hoşgediniz BERFUM :) evet semyıl ile ve birkaç arkadaşımla burada tanıştık ve görüşmeye başladık.harika dostlarım oldu hepsi.bu yüzden çok mutluyum ve de çok şanslı hissediyorum:) eğer siteyi izlemeye devam ederseniz,yüzyüze tanışılmasa bile çok güzel paylaşımların olduğunu göreceksiniz.sevgiler size:)

 8. SEMYIL

  BERFUM, hoşgeldiniz. esinsel’imin dediği gibi biz buradatanıştık ve birkaç arkadaşımızlada görüşüyoruz.çok güzel dostluklarımız oldu ve devam ediyor.arşivi araştırdıkça çok çok güzel sohbet ve bilgi alışverişlerinigöreceksiniz.:)))esinselcin tamam bak havalarda güzelleşti sen kendiniayarlarsan ben hemen ayarlanırım:)))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...