Nikah eldiveni, kırık beyaz tül, saten fiyonklu

-

beyaz-dantelli-nikah-eldiveni
Eski dönem dizilerinin çok revaçta olmasıyla birlikte o dönemlerde yaşayan kadınların giyim stillerine karşı oluşan özeni gün geçtikçe artıyor. Özellikle tüllü kep ve eldiven kullanan hanımefendilerin şıklıkları tartışılmaz.
Venedik karnavallarının da en önemli unsurlarından maske, yelpaze ve tül eldiven gibi aksesuarlar.
Yukarıda görmüş olduğunuz gelin adayları için özel olarak tasarladığım, kırık beyaz likralı tülden üretilmiş, inci boncuklu ve saten kalın kurdele fiyonklu, bilek bölümü puantiyeli tül plise detaylı, tül eldiven / nikah eldiveni / gelinlik eldiveni.
Nikah şapkası eldiveni de diyebiliriz. Kırık beyaz nikah elbiseleri ve gelinlikler ile çok uyumlu olacaktır.

 

Beril Öke Gülen

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces