Cuma, Nisan 28, 2017
Nikah eldiveni, kırık beyaz tül, saten fiyonklu

Nikah eldiveni, kırık beyaz tül, saten fiyonklu

0

beyaz-dantelli-nikah-eldiveni
Eski dönem dizilerinin çok revaçta olmasıyla birlikte o dönemlerde yaşayan kadınların giyim stillerine karşı oluşan özeni gün geçtikçe artıyor. Özellikle tüllü kep ve eldiven kullanan hanımefendilerin şıklıkları tartışılmaz.
Venedik karnavallarının da en önemli unsurlarından maske, yelpaze ve tül eldiven gibi aksesuarlar.
Yukarıda görmüş olduğunuz gelin adayları için özel olarak tasarladığım, kırık beyaz likralı tülden üretilmiş, inci boncuklu ve saten kalın kurdele fiyonklu, bilek bölümü puantiyeli tül plise detaylı, tül eldiven / nikah eldiveni / gelinlik eldiveni.
Nikah şapkası eldiveni de diyebiliriz. Kırık beyaz nikah elbiseleri ve gelinlikler ile çok uyumlu olacaktır.

Bu kırık beyaz tül eldiven hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz; blogumu ziyaret edin.

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: