17 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Hahaha :) Serpillll valla çok güzel görünüyor. Önce tellerle kalıp hazırlamıştır tahminimce sonra da dikmiş ve ben dantel detayındaki inceliğe hasta oldum… Başka kumaş olsa o kadar şık olmazdı herhalde…:) Kesin yap serpilcim, Şanın yürüsün :)

 2. Avatar photo

  tüm arkadaşlara teşekkür ederim,elimde olmayan nedenlerden dolayı yorumlarınıza hemen cevap veremedim,kusura bakmayın..bu nişan sepeti için yeniden evlenmenize falan gerek yok:)eğer isterseniz ev dekorasyonu içinde kullanabilirsiniz..mesela alt kısmını salonun bir köşesinde çiçek sepeti veya gazetelik,üst kısmınıda,misafirleriniz için hazırladığınız masadaki mamalara misafir gelene kadar sinek konmasın diye kullanabilirsiniz..seçenek çok..amaaa nasıl yapıldığını söyleyemem ben bunların satışını yapıyorum:))tamamenn duygusal..bu kadarda açık sözlüyüm:))sevgiler hepinize..beni facebooktan takip etmek isteyenler https://www.facebook.com/ynhyt tıklayabilir..

 3. Avatar photo

  alonenes cim mesaj yazdım ama gelmedi sanırım..ben görmeyeli marifet değişmiş..mesaj yollama olayını çözene kadar baya zorlandım:))

 4. Avatar photo

  ay burdan da yazayım bari sorun olmaz kimseye heralde:))bu nişan sepetini 250 tl ye satıyorum..kargo size ait..ptt kargo en uygun olduğundan genelde ptt kargo ile yolluyorumm..ayrıca bunun birde küçük modeli var onuda makyaj kutusu olarak tasarladım,makyaj sepetiyle 300 tl..küçük olanınıda yayınladım yakında çıkar..bu model tamamen kendi tasarımımdır başka yerde bulamazsın sölim:)))

 5. Avatar photo

  :))ürünlerinin senin tasarımın olduğunu biliyorum ablacım.ellerine sağlık.nişan düğün zamanı gelince aklımın bi köşesine yazdım bunu:))

Bir cevap yazın

Avatar photo

3oğlum ver 1 kocamdan(herkesin bir kocası var gerçi:))ayrıca şükür bir taneler,birkaç tane olsa kim çeker onları:)) vakit buldukça yaptığım hobilerimi sizlerle paylaşmak için burdayım..

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...