Pazartesi, Ekim 24, 2016

8 YORUMLAR

  1. çok güzel olmuş çok da yakışmış valla sonunda başarmış nursudo hemde çok başarılı olmuş ellerine sağlık selmacım ii günlerde giyin

  2. herkese günaydın:) öncelikle teşekkür ederim ederim arkadaşlar, bu babeti yayınlamamı nursudo arkadaşımız rica etti yani bir nevi onun yazısı diyebiliriz, beğenilerinizi onun adına yaparsanız sevinirim:)

  3. ay canlarım benim dayanamadım tıkladım yine 10 marifeti bide ne göreyim nursudo patikleriay selmacım harikasın sen ya çok yakışmış ayağına ben bu patikten sınırsız ördüm inanın bunun çiçekli babetini de yapıyorum boncuklusunuda. ama yayınlayamıyorum işte malesef. şu sınavları bi atlatayım hayırlısıyla selmacımın patiklerinden yapıcam inş.öpüyorum sizi bana dua edin…:)

  4. canım tekrar ellerine sağlık, eminim diğer yaptıkların da bunun kadar kadar güzeldir keşke o güzellikleri de görebilme şansımız olsaydı, sınavlarında da başarılar diliyorum:))

  5. Yamalı bohça tam da bugün giymeye başladım, güzel bir tesadüf oldu:)Nursudo’ya tekrar teşekkürler, kulakları çınlasın:)