Cuma, Ekim 21, 2016
Ödüllü yarışmamızı 2 gün uzattık

Ödüllü yarışmamızı 2 gün uzattık

13

2-gun-daha

Ödüllü yarışmamıza son katılım tarihi hafta sonuna denk gelmiş. Temiz olsun dedik, hafta sonunda da çalışıp katılmak isteyenler olabileceğini düşündük ve işlerinizi göndermeniz için 27 Ocak Pazartesi, gece yarısına kadar süreyi uzattık. Hadi bir gayret, katılın, duyurun, heyecan dorukta bekliyoruz!

Yarışma bilgileri burada.

13 YORUMLAR

 1. Ahhhh Sevgili Shaneeee,
  O kadar mail attınız bana haber de verdiniz ve hakikaten de aklımda birkaç fikir vardı birini çok severek yapmak istedim fakat bir türlü vakit bulamıyorum olmuyor :( Hafta sonu deseniz öğlenden geceye kadar uzak uzak yollara eğitime gidiyorum, hafta sonum bile yok son bir aydır :( Kardeşime her gün bir şeyler dikmek istiyorum deyip duruyorum onu da bıktırdım fakat Hamile olduğum için gecelerim akşamlarım sabahlarım mide bulantısından bıkkınlık geçirecek halde lavabo yatak arasında mekik dokuyarak geçiyor maalesef :(
  Çalışmaların hepsini inceledim bayıldım bayıldımmm, daha da özendim ama son anda bir şeyler yapabilir miyim bilemiyorum açıkçası… Herkese buradan başarılar başarılar dilerim fakat :)

 2. Şenay !!!!!!!!! hayırlı olsun, Allah ,analı babalı büyütsün .küçük kuzuya kardeş geliyor haa :) İnşallah mutlu bir çocuk olur :)

  yarışmanın tarihinin uzatılması iyi oldu benim proje pek iddealı olmasa da yetişir.
  inşallah tanıdığım biri kazanır da ben de sevincine ortak olurum :)

 3. :) Teşekkür ederim Filizcim çok sağol, evet kuzuma kardeş geliyor da bakalım şimdiden işkenceye başladı annesine :) Ahhh bu çocuklar ahhh :)

  Bu arada benim aklımdaki alengirli kıyafeti dikme fikrim gözümde o kadar büyüyor ki :D bir sürü de sebebim var dikememek için anlayacağın üzere, ama dediğim gibi bildik biri kazansın da kendimize pay biçelim azcık sevinçten :) Hak eden kazansın :)

 4. şenaycım bebişin hayırlı uğurlu olsun kujuum çok sevindim :) senide filizide yarışma da görmek istiyorum inş. katılırsınız sevgilerle :)

 5. Şenayy çok sevindim geçen senede ben aynı durumdaydım çok şükür bebegimi kucagıma aldım darısı sana;), kimbilir ona neler neler yapacaksın

 6. :) Kujuuuu Tuğbacııım teşekkürler canlarım :) Hepsi geçecek ve ben de senin gibi kuzumu kucağıma alıcam inşallah Tuğbacım :)
  Kujum ayrıca yarışmaya katılmak için aklımdaki dikiş azcık karmaşık ve bende onu yapacak zaman ve mide de güç bulamıyorum :) Bir tembelliiiikkk bir tembellliiiik sorma :) Sizlerin çalışmalarını gördüm çok sevdim Filizinkini de bekliyorum bakalım nasıl olacak :) Tanıdıklardan biri kazansın diyorumya kendime pay biçeyim ben de :)

 7. biz de merakla ve heyecanla takipteyiz… sonucu da merakla bekliyoruz ama yarışmanın gidişine de bayılıyoruz, gelen her çalışmayı yayına almak bizim için bir zevk.

  (sevgili Şenay hanım, çok sevindim, tatlı kızınız kim bilir ne mutlu bir abla olacaktır. ailenize sevgiler, sağlıklı, neşeli günler dilerim…)

 8. Anladım canım aman kendine dikkat et sen kujumm biliyorum ki sen mükemmel bir projeye imza atardın bebiş müsaade etseydi :D filizin çalışmasını bende sabırsızlıkla bekliyorum :D

 9. Şenay Hanım öncellikle hayırlı uğurlu olsun . Allah yeni dünyaya gelecek bebeğinize anneli babalı büyük nasip etsin sağlıkla ve bol sanşla.

  Yarışma için hazırlanıyorum projem bitmek üzere. Hayırlısı ile herhalde Cumartesi siteye yüklerim.

 10. sürenin uzamasına ben de çok sevindim.bir projem daha vardı.yetiştiremem herhalde diyordum. bakalım br aksilik olmazsa bitirmeye çalışırım. herkese sevgiler ve başarılar:)

 11. Bu iyi haberdi benim için de rahat rahat yetiştirdim projemi :) Çok güzel bir etkinlik gerçekleşiyor ve çıkan işleri heyecanla takip ediyorum. Sonunda yazımı da bitirdim ama etiketleme kısmını yapamadım, yayınlanmasını bekliyorum şimdi. Herkese başarılar dilerim.

  Not: Şenay Hanım Allah çocuğunuzu analı babalı, sevgi dolu yetiştirmeyi nasip etsin :)