Cuma, Ekim 28, 2016

Ojeyle babet yenileme

16

Ojeyle babet yenileme
Hediye gelen babetler çok rahat ama sadeliği seven bir insan için gözüme üstündekiler fazla kalabalık görünüyordu :D Siyah ojeyle birkaç kat boyayıp daha sade görünmelerini sağladım ve her kıyafetle uyumlu olacak bir model oldu. Üstündeki fiyonk sönük kalmasın, o da biraz parlasın dedim ve sonunda onu da ojeyle boyadım :)

Ojeyle babet yenileme

Ojeyle babet yenileme

16 YORUMLAR

  1. kendin güzel olunca abartılı şeye ihtiyacın yok :) zaten senin güzelliğin aydınlatır ayakkabıyı çok başarılı ve temiz çalışmışsın ellerine sağlık :) sade ve şık olmuş tam istediğin gibi sağlıkla giy :)

  2. tesekkur ederim Unique :) evet bencede cok patirk,bitanesini boyayip bi deniim dedim sonra baktim ayakkabinin yarisini boyamisim bile :D

  3. tesekkurler mahmurprenses :) daha kullanisli oldu evet,ki bisey de farkettim o ustundeki metaller bir sure sonra ayak birbirine carparsa yururken cikabiliyor yerinden.o zaman da eksiklik carpiyor goze.ben boylece oyle bir sorun olursa onu da halletmis oldum :D butun siyah oldugu icin bisey farkedilmeyecektir :D

  4. Haha :) illa dokunmalıyız değilmi birşeylere rahat duramıyoruz bende de var o :) içimden birses hep acaba öyle mi yapsam diyor bana :) Vallahi iyikide dokunmuşsun ama ellerine sağlık :)