Çarşamba, Ekim 26, 2016

Olur mu?

11

Şimdi ben bu resimlere bayıldım, değerli büyüklerime soruyorum, bunlardan çıktı alsak dekupaj olur mu? Üzerine tıklayınca biraz daha büyüyor resimler ama çözünürlüğünden emin olamadım, ne dersiniz?

Link

11 YORUMLAR

  1. Çıktı alırken tek bir resimi A4 kağıdına bastırarak değil de orjinal boyutunda basılmasını istiyorum dersen resim kalitesi bozulmaz. Mesela yan yana iki resimi a4 kağıdında çıktı al.Çıktı al, obje boya üzerine de bunlardan dekupaj yap güneşe kargoyla gönder:) Ücretin alıcı ödemeli olmasına dikkat et.

  2. Güneşim, senin için daha sanatsal kız resimleri arayışına devam ediyorum, şimdilik elimizde bunlar var:)) Nalan ablam, canım benim, açıklaman için teşekkür ederim, çok yararlı oldu. O söylediğini denersek fikri değişir mi güneşimin? Kolay kolay beğenmez o biliyosun:)) Ayrıca diğer tüm arkadaşlarıma da teşekkür ederim:))

  3. Ah Baharcım ah söz konusu Güneş olunca fikir yürütmek zor.. Hemen sihirli küreme bakıyorum!Hmm…Sihirli küreme göre güneş doğru bildiğinden asla vazgeçmiyor. Beğenmediğini beğenilir hale getirebilecek bir dış etken veya taktik yok. Zorlama ters tepebilir.Ablam sen hemen kargoyu ipal et. Mazallah paketi kargocunun kafasında kırar, kafayı paketin içine dahil edip sana geri yollar bu güneş. Çabuk!mavicim seni de, esprilerime alınmayanları da yani kısaca hepinizi çok seviyorum.