Salı, Ekim 25, 2016
Önce Temizlik Beziydi Ya Sonra ?

Önce Temizlik Beziydi Ya Sonra ?

20

Yine temizlik bezleri. Kesiyorum.

Dikiyorum.

Ve böyle cici şeyler ortaya çıkıyor. Yaratıcılığıma katkıda bulunan scotch brite ürünlerini bana gönderen 3M firmasına buradan da teşekkürlerimi iletiyor, ayrıntılar içinbloguma bekliyorum.

20 YORUMLAR

  1. İnanmıyorum, ne harika bunlar, nerden aklına geldi temizlik bezlerinden yapmak bunları, ne kadar şirin olmuşlar, bu kadar sağlam mı bu bezler (hiç kullanmadım bunlardan) , ellerine sağlık…

  2. Çok güzel olmuş sevgili Daliya:)) ellerine sağlık çok şirinler. Bu arada burada keçe yerine temizlik bezlerini kullanan arkadaşların seslerini 3M e siz duyurabilirsiniz, biraz renk çeşitliliği yaratsınlar, kırmızılar, lacivertler, ördekbaşı yeşiller fena mı olur:)

  3. Allahım aklıma mukayet ol. Ayol bu ne güzel bir şeydir, bu nasıl düzgün bir şeydir? Daliya’m ellerini severim senin.Ay ben de yapsam duygu denizinde kulaç atıyorum şimdi :D

  4. kriizantemim, saatonikime katılıyorsan bana da katılıyorsun o zaman, çünkü o da bana katılmış, ben de gülenbayanıma katıldığıma göre sen aslında gülenbayana katılıyorsun farkında değilsin….