Cuma, Ekim 28, 2016

örgü ayakkabı

25
örgü ayakkabı
örgü ayakkabı

örgü patikler çok popüler olmuş durumda ama şimdi göreceğiniz model loafers marka ayakkabıların birebire örgü kopyası.Nasıl yapılacağı adım adım anlatılmış.İngilizce ama google translete den Türkçeye çevirebilirsiniz.Diğer renk ler ve örgü tarifi burda

25 YORUMLAR

 1. Bu tip şeylerden hiç birine heves etmemiştim çünkü örmekten çok dikmeği severim.Ama bunu örmek isterim doğrusu.çok işim var çok…araya sıkıştırsam mı acaba.neduk yapar şimdi.ben de kıskanırım

 2. evet bunlar cidden hoş olmuşlar.. yani nalan hanım araya sıkıştırmayı düşündürecek kadar güzeller bencede.. anneme söyliyimde sıkıştırsın araya:)

 3. çok çok beğendim. hele tabanı ayrı renk olanı bana buradabir arkadaşım deri tabana ördüğü babetleri hatırlattı.O’nunki gibide yapılablinir. :))

 4. yapın valla yapında tarifinide anlatın zira orada hiç bir şey anlatmıyor annemle uğraştık uğraştık yok alt taraf olmuyoooor orada ki kesim farklı bir sürü model çıktı sonuçta ama orada ki gibi değil ordaki gibi olmuyor :(ne çok orada demişim ya :=) neyse silemem şimdi

 5. SEMYIL diyor ki;bu ayakkabıları Miragex yapsa herhalde içine kalıp koymayagerek kalmaz :)))

  Miragex in örgüsü mükemmel.belki bunlardan da dener ve marifetteki patlamaya, sevgili saat12 ne der kimbilir?

 6. esinselcim şimdi bile gönderilen yazılara 1 haftada anca sırageliyor o zamanı düşünemiyorum :))hele saat 12’yi hiiiç düşünemiyorum :)))))

 7. bu arada nazesen yine kayıp esinselcim, sen gördün mü?NAZZEEESEEEENNNN neredesin ? elma dersem çıkarmut dersem ??? yine çık :)))

 8. Geldim geldim arkadaşlar burdayım.Dün kurs vardı.Yalıyı kasaya yerleştirdik.Ama çok iş var .Bu arada bu harika patikten örmeye kararlıyım.Arkadaşlar winny benim yeğenim.Tamam winny ben bir tamamlayayım güzel olursa yaparız.

 9. hımmmm inanalımlı esinsel nazesenin bu dediklerine !!!!!neyse :)))ama bu patik (aslında tam ayakkabı) benide” yap” diye kandıracak galiba :)))gidip gelip bakıyorum :) nazesencim

 10. İnan Semyılcım.Yalıyı yaparken arkadaşımın yapmış olduğu bir ev hoşuma gitti onada giriştim.Ama başta bu patik ve ayı olmak üzere bir sürüde beyendiğim iş var yapacak,okunmayı bekleyen kitaplarım…..Şu soğuk havaları atlatımda buluşalım arkadaşlar.

 11. bak yeni bir rölyefe başlamış semyılcım,boşuna merak ettin:)))nalancım hadi bir fırsat yaratta sende gel.ne güzel olur.bende toplanacağız inşallah,hepinizi çok özledim:))

 12. peki peki inandım esinselcim.nazesencim sen başla ayakkabıya ben senden kopya çekeyim :)))Nalancım gelirsen , toplanmak için seni bekleriz yani :)))kursun hangi günler?

 13. kızın toruna bakamaz mı? ( ay birden şaşırdım. kızın bekarolan kızın mı? evde ) öyleyse de hem alıştırma yapmış oluuuurrr :)) Hadi gelebilirsin yaaaaaaaaa :))