Örgü battaniye modellerinin güzelliği

-

Örgü battaniye modelleri ne kadar ilginizi çekiyor? Biz tığ işi ile örülmüş battaniyelere gerçekten bayılıyoruz ve hele ki böyle aydınlık, zevkli, iyi çekilmiş fotoğrafların başrolünde iseler de bizi ekstra mutlu ediyor. Marifetli arkadaşımız Neslihan Hanım hem birbirinden nefis battaniyeler örmüş, hem de üstüne yetinmemiş onları harika fotoğraf karelerine konuk etmiş. Gel de keyifle seyretme şimdi bu güzel manzaraları…

Tığ işi örgü battaniye modelleri belki de bugün en çok ilgi çeken zamanını yaşıyor. Bütün o hazır yatak örtülerine, fabrikasyon yumuşacık battaniyelere rağmen örgünün yerini hiçbir şey alamıyor. Eskiye dair içimizde alevlenen özlem mi diyelim, gitgide endüstrileşen dünyanın duman altı kalışına isyanımız mı diyelim, yoksa sadece el emeğine duyduğumuz o saf sevgi ve saygı mı diyelim bilemiyoruz ama, örgü battaniyeler bize kalırsa son derece büyük bir yükselişte.

Tığla olduğu kadar şiş örgü battaniye modelleri de ayrı bir güzel. Yine de birinden birini seç deseler biz tığdan yana kullanacağız sanki oyumuzu. Siz ne dersiniz? Hele tığ işi motifli battaniye modellerinin renkleri, resim gibi görünümleri bizi bizden alıyor. Buraya aktardığımız harika modeller de öyle değil mi sizce de?

Özellikle tığ işi örgü bebek battaniye modellerinin çok ilgi çektiğini biliyoruz. Biz de o minicik, yumuş battaniyeleri çok beğeniyoruz. Fakat yetişkinlere haksızlık etmeyelim, onlar da bu güzellikten nasiplerini alsın istiyoruz, haksız mıyız? Bizce bir yatak örtüsü, sahibinin yaşı kaç olursa olsun örgü battaniye olmalı, başka bir şey değil.

Bu muhteşem örgülerin daha fazlasını, Neslihan Hanım’ın Instagram sayfasında bulabilirsiniz. O nedenle mutlaka takibe alın deriz:

Neslihan’ın Hobi Atölyesi – Instagram sayfası

Bu nefis fotoğraflara bakmak içinizi açmadı mı sizin de? Siz nasıl modelleri tercih ediyorsunuz örgü battaniye deyince? Kareli ve iki renk tonu öne çıkan örnekleri mi, çizgili örgü battaniyeleri mi, hanım dilendi bey beğendi türü klasik motifleri mi? Onu düşünürken ekleyelim: Sitemizdeki örgü battaniye modelleri ve yapılışları paylaşımlarımızı da kaçırmayın, örneğin:

Tığ işi örgü battaniye videolu anlatım

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.