Cumartesi, Ekim 22, 2016

örgü bebek elbisesi

8

örgü elbiseler özellikle bebekler için oldu mu daha tatlı oluyorlar değil mi?

8 YORUMLAR

  1. baktım kimsecikler bu güzelim elbiseye iltifat etmemiş ben edeyim o zaman dedim. bende istiyorum kızım niye giyemiyor böyle güzel elbiseler çünkü annesi beceriksiz.

  2. merkas sana öğretir ajur yapmak zor değil aslında sen onu bloglardan bile bulur öğrenirsin.ankarada bir 10 marifet atölyesi açsak ne iyi olur.Asya da burada iş bulur gelir diimi

  3. valla koşa koşa hemde…zaten nalan abla ankarayı çok seviyorum ben acaip çekici geliyor bana.akrabalrımdan kimsem olmadığı için genelde ya hastaneye gittim ank tek yada arkadaşla gittim hep o yüzden otobüslerle gidip gelirim. en son işte 2 ay önceydi sanırım gittiğimde inanırmısın o aştinin kalabalığını o “peronlarda bekleyen şöför kaptanlarının dikkatine……”diye başlayan anonsları duymak için 45 dak otobüsümü aştide bekledim..delimiyim bilmiyorum ama öyle bir imkanım olsa ank koşa koşa gelirim.

  4. arkadaşlar ben de bir ankaralı olarak kalabalığa alışkınım bu yüzden şu an yaşadığım şehre (şu anda vanda yaşıyorum)alışmam epey zamanımı aldı.elbisedeki örnekleri yapmak hiç zor değil asyayaren.ben de bu yaz tatilinde annemden öğrenmiştim ajur yapmayı.nalan hanımın dediği gibi örgüyü videolarla öğreten pekçok site var. öğrendiklerini bizimle paylaşmayı unutma.

  5. tamam teşekkür ederim merkas inş .ama ben genelde hani düz örgü üstüne işlemelerle süslemeyi daha çok seviyorum herhalde.kafaya koysam kesin yaparım.kış geliyo nasılsa :DD