18 yorum gelmiş

 1. ay ben bayıldım bunlara çorap takıntım var benimm hepsinden rengarenk örmek istedim..nasıl örcem amaa:(3 şişlemi örülüoki:S

 2. Aslında bende bilmiyorum bunların nasıl örüldüğünü ama bende çok beğendim.. Belki birileri örer de anlatır :)

 3. Model bulmak, fikir almak için çok güzel bir adres bu aslında, hani ne ararsan var sitelerden… Mesela çok güzel battaniyeler var.. :)

 4. bu siteyi daha önce görmüştüm ama başka yerlerden alıntı yaparak nereden aldığını söylemediği şeylerle dolu

 5. aa ben bilmiyordum öyle bir site olduğunu pardon .(gerçi orda gördüğüm bazı şeyleri başka yerlerde gördüm ama neden bilmiyorum böyle düşünmemiştim.. Bence de çok kötü.. Bak kötü hissettim kendimi şimdi..

 6. yok yok kötü hissetme dilevser,nereden bileceksin.sen güzel bulduğun birşeyi paylaşmak istedin,arkadaşlarımız imdada yetişti ve uyardı sağolsunlar.artık orayı tıklamayız olur biter.ama, emeğe bu kadar saygısızlığa isyan ediyorum.hörgüç sahipleri,logo basana kadar,alıntının sahibini yazsalar parmakları mı kırılırdı acaba?

 7. Genelde bu tarz bloglar ve forumlar toplama olduklarından asıl kaynak olmuyor hiçbir zaman. Birçoğu da kaynağı nedense belirtmiyor, belirtmemekle kalmayıp bir de kendi logolarını basıyorlar ve bunu genelde yabancı kaynaklara yapıyorlar; nasılsa aramaz sormazlar diye. Oysa ki biri çıkıp, hak iddia edip dava açsa yanarlar. Alıntı yaparken asıl kaynağına inmeye çalışmak lazım.

 8. Toplama siteler o kadar çok ki hangisi gerçek hangisi ilk kaynak bilgisayar başında otururken anlamak oldukça zor. Kaynağını bulamadığı bir şey bile olsa alıntıdır yazması yeterli olabilir ama yapmıyorlar işte.. Neyse evet tıklamayız siteye demi :)

 9. sevgili dilevser üstteki desenli olanı 5 şişle örülmüş, alttaki ise 2 şişle örülmüş bende kendime yıllar yıllar önce örmüştüm desenli olanından( gerçi çok örmüştüm o zamanlar hep hediye ettim bir tane kendime bırakmıştım) bir ara resmini de koyarım görürsünüz, alttakinden de epey ördüm benimkinin örneği farklıydı.

 10. Anlamak kolay demişsin sesiber ama anlayana kolay sanırım..:) Aslında çok dikkatli olmak lazım bu konuda ama sesiber kendini hazır hissedersen anlatırsın belki bi ara.. :)baharcım saol:) ama keşke örebilsem..sevi59 teşekkür ederim anlatım için.. Ama hiç denemedim bunlardan örmekten.. Bana zor görünüyor nedense.. Sizlerin eellerine sağlık..

 11. Mesela bu linkte şunlardan anlaşılabilir.Çekimler profesyoneldir.Buradaki sitede de çeşit çeşit güzel güzel, deniz kenarında poz veren mankenler kullanılmıştır.Blog ben toplama bloğum diye bas bas bağırmaktadır.Buna rağmen nedense hep bizim vatandaşlarımızın bloglarında bu toplama fotoğrafların, başkalarının caaaanım emeklerinin üzerine, bunları bulmak yapmakla eş anlamlıymış, eş emekliymiş gibi göze sokulan bencilce ve haksızca logolar basılır üzerine hak iddia edilir.Ayrıca böyle bir tasarımcının adı Hörgüç olamaz:)Dağınık bir anlatım oldu ama aklımdan geçeni doğrudan yazdım işte:)))

 12. sesiber kesinlikle katılıyorum. Bunları internette gezerek bulmak kolay ama üzerine logo yazmakta kolay bu insanlar için ne yazık ki.. Ayrıca doğru hörgüç adından bile anlaşılabilir :) Dikkatli olmak lazım.. kendi adıma daha dikkatli bakıcam sitelere:) sağol..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...