Perşembe, Ekim 20, 2016
Örgü denemelerim

27 YORUMLAR

  1. kolay dediğin verev berenin neresi kolay can?ben beceremezdim…örgüde ve hele hele dikişte ne facialar yaratıyorum bir görseniz…bere için alkışlıyor,patikler için sevgiyle öpüyorum…ben hepsini çok sevdim…

  2. Verev berenin dikimi zulüm bilmeyen için,patikler ve bebe beren çok şirin basit örülüşlü ama çok tatlı duruyor bende yapmıştım bir ara ekleyeyim:)Ellerine sağlık…

  3. Beğendiğinize sevindim arkadaşlar. Berenin dikişi gerçekten zulümdü. Gece geç saatte örmesini bitirdim. Örme bitti bari dikişini de yapayım da bitsin dedim. O saatte bir türlü kafam almadım. Hatta rüyamda nasıl dikileceğini bile gördüm (Belki de hayal kurdum). Sabah kalktığımda bir kerede kolayca diktim. :)Bu bebek patiklerinin büyükler için olanını denedim. Seçtiğim yün çok yumuşak geldiğinden istediğim gibi durmadı ve söktüm. Bir de polarla dikmeyi deneyeceğim.

  4. Ayyyy çok şekerler sakaguncum, ellerine emeklerine sağlık. Bere ve patikler çok hoş, verev bere de harika görünüyor. Güzel günlerde kullanılsın inş.

  5. aman ne kolayından başlamışsınız(!). patik ve verev bere…yapmayın lütfen en zorundan başlamışsınız…çok da muntazam ve güzel olmuş…ellerinize sağlık:)

  6. sakagunum, ellerine sağlık hepsi birbirinden güzel, yeni başlayan biri için oldukça başarılısın, ileriki zamanlarda neler yapıcan kimbilir, merakla bekliyorum…

  7. Teşekkürler Acemihobici.Teşekkürler Ufudik. Aslında şapkayı 3 sıra düz, 3 sıra ters yapmak gerekiyordu ama benimki 6 sıra düz 6 sıra ters oldu. Hala 3 düz 3 ters nasıl yapacağımı keşfedemedim. Elim alıştıkça öğreneceğim sanırım.

  8. hepsi birbirinden guzel sevgili sakaguncugum yeni başladım diyorsun ama harikalar yaratmaya yeni basladın diye algılıyorum ben bunu….