Örgü deniz kızı kostümü

-

orgu-deniz-kizi-kostumu-1
4 aylığını doldurmuş minik meleğime kısa tatilime çıkmadan önce ördüğüm örgü deniz kızı takımı :)

orgu-deniz-kizi-kostumu-2
41 kere maşallah :) Deniz kızı tacı

orgu-deniz-kizi-kostumu-3
Parlak boncukla süslü deniz kızı kuyruğu. Su yeşili, pembe ve sarı renkte 3 top iplik kullanıldı, boncuk ve deniz süsleriyle takım tamamlandı.

orgu-deniz-kizi-kostumu-4

orgu-deniz-kizi-kostumu-5

orgu-deniz-kizi-kostumu-6

4 yorum gelmiş

  1. yemezler mı yediler tabi ki de plajdakiler ve de resımleri çektiler bol bol :) tesekkur ederım, aslında ben çekerken etraf çok kalabalıktı, mecburen kış kış diyerek büyük çoluk çocuk tüm kalabalığı geriye çektim birkaç kareyi yakalamak için :)

  2. Bunu nasıl başlanıp örüldüğünü yazarmısınız ne olur günlerdir arıyorum tarifini şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com