Pazar, Ekim 23, 2016
Örgü ipinden avize yapmak ister misiniz?

Örgü ipinden avize yapmak ister misiniz?

18
Gölgelere Dikkat Edin
Bu harika ve gösterişli avizeyi yapmak ister misiniz? Üstelik sadece 5 TL’ya. O halde hemen buraya tıklayın. Örgü ipi, tutkal ve balon kullanarak siz de yapabilirsiniz.
Örgü İpinden Avize
Örgü İpinden Avize

18 YORUMLAR

  1. bunu daha önce görmüştüm uzun süredir aklımda ama yapmak nasip olmadı hala…çok güzel olmuşş sizinki de..ellerinize sağlık..

  2. çok hoş olmuş,ellerinize sağlık,bende kaç senedir yapıım diyorum bir türlü yapamadım,inşallah yaparım en kısa zamanda bende,nisosumda aynını söylemiş şimdi gördüm:))

  3. sevgili ehhlikeyif;kesin olarak bilememekle birlikte bence olur diyorum. denemekten birşey çıkmaz. eğer olursa bizlerle paylaşırsan sevinirim.

  4. tutkalım hazır kurdelalarım da hazır.tam yuvarlak balon arıyorum. arıyorum derken taç yapmaktan buna fırsat bulamıyorum. :) en kısa zamanda kurdelalı denememi eklicem arkadaşlar.. hepimizin ellerine sağlık :)

  5. Hayır hatta farklı zamanlarda 2 kez denedim tutkalım bittiği için farklı tutkal kullandım ama sonuç fos :( örgü ipinde farklı renk ve doku olduğu için hala gönlüm onda ama pes ettim kınnap aldım sonunda.