origami albüm

-

Çok değişik bir albüm ama yapımı çok kolay. Altı resmi bir arada sergiliyebiliyorsunuz. Bir anın ya da özel bir günün değişik kareleri bir arada oldukça ilginç geldi bana. Merak edenler için bu sitede ayrıntılı bilgi var.

oragami albüm
origami albüm
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

4 yorum gelmiş

  1. saatoniki

    ben bu origami işlerini çok seviyom ama iş uygulamaya gelince nedense başarısız oluyorum..ikebana daha bi basit sanki..tabi ikebana da n anladığımız budama ,kırpma diil..baya baya bi çiçek düzenleme işi var ortada .nerden biliyorum bunu peki?japon bi arkadaşım vardı zamanında..bence bu japonlar çok komik insanlar ..konuşmaları da bi acaip..ya vigi vigi diye konuşuyolar ya da hora hora diye..orta bi konuşma tutturamıyolar ..ama şu da bir gerçekki acaip disiplinli adamlar ..bu albüm de disiplin işi gerçekten..peki ben de varmı o iş disiplini? hiç sanmam!.

  2. TGT

    bende cok severim ama origamı yapmak için ufak parmaklara sahip olmak lazım japonlarda o var adamların her seyi ufak tefek ona gore el işi cıkartıyorlar insan bıraz düşünür yarın bir gün türkler bu işi yapmaya kalkarsa ne olur yanlız hanımlar yapacak yanı birde o sesler var ya harflerden kaynaklanıyor adamalrın bi sucu yok ya birde ne var biliyonuzmu bu japonlarla konusurken bişey demeseniz bile ses cıkarmanız lazım o konusurken cevap vermeseniz sayğısızlık oolarak görüyorlar ve esas ozaman gor sen iki japon konusurken dinleyen aklına gelen her sesi cıkartıyor saatoniki kardes

  3. lucedellaluna

    güzel bir fikir, ne zamandır aklımda bu tarz birşey yapmak. ama kolay bozulmayacak bir malzeme ile yapmak istiyorum. sadece kağıt ve fotograf kullanarak yapılınca pekte dayanıklı olmaz heralde.

Bir Cevap Yazın