Cumartesi, Mayıs 27, 2017
Ornitorenk Handmade cadılar ve elfler

Ornitorenk Handmade cadılar ve elfler

7

dikiş
Daha önceki postlarıma dikkat ettiyseniz her elbiseye başlarken temelde aynı başlıyorum, bunu zaten biliyorsunuz. Ancak her elbisede planlanmamış ve onu bir öncekinden ayıran tamamen doğaçlama gelişen ayrıntı farklar oluyor. Bu elbisede kapüşon daha öncekilerden hem daha büyük hem daha uzun, ayrıca etek ucundaki sarmal dalga da yine bu elbiseye has bir ayrıntı. Daha fazla fotoğraf görmek isterseniz bloguma buyrun.

elbise

elbise

7 YORUMLAR

  1. ama oldu mu o kadar elf ve cadılar dünyasına gidiyorsun bir güzellik iksiri tarifiyle gelmiyorsun ya da birilerini nasıl kurbağaya çeviririz o cadılar söylemiyor mu sırrını ? özgün kişiliğinize yakışır bir tasarım ellerinize sağlık :) ama sihirli iksir tarifi de olsun özellikle elflerin güzellik sırları falan olsun :)

  2. @ zulaltan bu iksir kurbağa işini tenhada konuşmak lazım böyle uluorta sırları açık etmeyelim :)

    @ kahvesevmem paylaşımlarınızı izliyorum çok zevkli şeyler ne güzel olur dikiş öğrenseniz kimbilir elinizden ne güzellikler çıkar

  3. cok hoş yaz ıcın harıka bır kıyafet ama ben cadılardan falan korkarım yaa….sız pamukprenses elbısesı dıkın daha ıyı:)))))

  4. gene harika bir model! renk yine beni bitirdi tabii. harika kısacası :) (bu arada saçlarınız da ne kadar parlak, dikkatimi çekti)